Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után mennyi ideig...

Szeretkezés után mennyi ideig javasolt ágyban maradni?

Figyelt kérdés
Illetve olvastam, hogy a forró fürdő nem ajánlott, ez szerintetek hány fokos vizet jelent kb?
2011. aug. 9. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Javasolt? Hát ameddig az utójáték tart. Mi utána mindig simogatjuk egymást egy kicsit, összebújunk! Mikor mennyi idő van rá!
2011. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez okés, persze, mi is, de itt sok helyen olvasom, hogy baba érdekében micsoda mutatványokra képesek! Ezért kérdezem!
2011. aug. 9. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mutatványozni! Nem hiszek benne! Főleg,ha egy pár még csak 1-2 hónapja próbálkozik,akkor ne mutatványozzon. A legjobb út a "rágörcsölés" felé! Majd ha már nem jön 5-6 hónapja, akkor max. ki lehet próbálni, de addig szerintem csak szeretni kell a másikat úgy,ahogy.

Nálunk a gyerek abból a szeretkezésből készült, amikor nem tudtunk utána összebújni, mert késésben voltunk!:)


21 hkm

2011. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem mutatványoztam, soha nem maradtam összebújva az ágyban, mert nem akartam, hogy megszáradjanak különböző nedvek. Elsőre összejött a baba (:


Nem a mutatványokon múlik.

7 hónapos fiam van

2011. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél évig kisebb nagyobb megszakítással próbálkoztunk.

aztán elutaztunk anyósomékhoz ahol anyósom 2 hétig szabin volt és minden nap otthon volt, vagy a sógorom aki épp a vizsgáira készült. így egyszer sem tudunk összebújni, mikor egyszer anyósom közölte hogy elsétál a boltba mert elfogyott valami. tudtuk hogy fél óra maximum míg megjárja.

így ahogy kitette a lábát össze bújtunk és kb 5 percig tartott mindennel együtt, és már mentem is a wc-re és bútjunk bele a ruhánkba mert féltünk hogy hamarabb haza ér. na ebböl lett a kislányunk.Ja éa a következö napokban még forró fürdöt is vettem szinte minden nap mert óriási sarokkádjuk van amit mindig kihasználok.

2011. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk tegnap volt az első próbálkozós napunk, szóval frissen informált vagyok :o) Dokim azt monda, hogy nem kell semmiféle utólagos ágytorna (gyertyaállás, kispárna a fenék alá). Annyi bőven bejut, amennyinek be kell jutnia.

Így hát marad a jól bevált gyakorlat a fog.gátlós időkből: szex, egy kis simi+bújás, ha sietni kell, akkor rögtön zuhany.

2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekünk ez lesz a második hónap, de akkor nem "rontottunk" el semmit! :)
2011. aug. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!