Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sportolni lehet teherbeesés...

Sportolni lehet teherbeesés előtt vagy áldott állapot alatt az első 1-2 hónapban?

Figyelt kérdés

Én heti kétszer járok a 10 hónapos kislányommal baba mama tornára, heti egyszer lazán kocogok egy 20 percet, és kosarazom heti kétszer 1-1 órát.Ezt mind a jó közérzetért teszem és nagyon élvezem.KÉRDÉSEM:kosarazhatom e továbbra is pl., ha gyermeket szeretnék? Nem gátolja a megtapadást, és nem hátráltatja a teherbeesést?

Köszönöm szépen a válaszokat!!


2009. ápr. 11. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen sportolhatsz teherbeesés előtt és után is! Jó hatással van a szervezetedre és nem gátolja a megtermékenyített petesejt megtapadását sem! Annyit mozogj amennyi neked jól esik! Azt tanácsolom, hogy sportolj nyugodtan, de ha terhes leszel, akkor figyelj arra oda, hogy ne hajszold túl magad! Ajánlom a különböző kismama tornákat, amik hasznos hatással vannak az izmokra ízületekre és a lélekre is egyaránt, valamint nem megterhelőek. Ha bármiben segíthetek nyugodtan írj!
2009. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen, örülök, hogy nem kell lemondanom a sportról,már aggódtam, hogy mondjuk a kosarazásnál a sok hadonászás:) hirtelen mozdulat nem e árthat.Igen tudom vannak a mamáknak torna járunk is, de mellette mást is csinálok, én nem tudtam hogy nem e ártok vele.Szerinted nem sok ez egy héten, ha babát szeretnénk??Nagyon köszönöm neked és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!!
2009. ápr. 11. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hidd el nem sok! Mert mint írtam ez jó hatással van a szervezetedre.(vérkeringés, stressz levezetés, egészség) Megkönnyítheti számodra a teherbeesést is! :)

Neked is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok! Írd meg ha teherbe estél!

2009. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az 5.hónapig röpiztem ;)
2009. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!