Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer abba hagyása után...

Gyógyszer abba hagyása után mennyi idő múlva eshetek teherbe? Vagy lehet hogy már az vagyok.

Figyelt kérdés
Kb egy másfél hónapja hagytam abba a gyógszert. Ahogy abba hagytam máris keztük. Azóta nem védekezzünk sehogy ennek 4-5 hete. Kb 3 napja eléggé gyakran van hányingerem szédülök,könnyen felfordul a gyomrom néhány illattól, eléggé fáradékony vagyok. Van rá esély hogy máris terhes lettem?
2009. ápr. 11. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinálsz egy tesztet,okosabb leszel.Ezek a tünetek bárminek előjelei lehetnek.
2009. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy csináljak tesztet ha még nem késik?
2009. ápr. 11. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mikor kell megjönnie. ha hamarosan, napokon belül, akkor már tesztelhetsz.. mert ha ezek a tüneteke terhességtöl vannak akkor a teszt is kifogja mutatni..
2009. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha 5 hete nem védekezel,akkor már 1 hete késik!A teszt ilyenkor már kimutatja


első

2009. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Annyit azért tudhatnál, hogy a teszt már 2 hét után kimutatja a terhességet, vagyis amint megtörténik a beágyazódás...

Amúgy a dokik 3 hónap "tisztulási időt" javasolnak, utána érdemes elkezdeni a próbálkozást.

Amúgy lehetsz terhes...

2009. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer a várakozási időről is kérdeztem akkor azt írták hogy nem kell várjak hát nem vártam. Akkor csinálok egy tesztet.
2009. ápr. 11. 17:15
 7/9 nini24 ***** válasza:

Szia!

Mi két hónapja hagytuk abba a bogyót, most kellett volna megjönnie egy hete, tesztem negatív. Vagy baba, vagy ciszta :( Hasonló jeleim vannak egyébként mint neked:) Majd írj, mi volt a teszt eredménye :) Drukkolok!

2009. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a várakozásról szóló kérdésedet.De tényleg jó ha megvárod,hogy elteljen pár hónap.Nekem is összejött első hónapba a baba (sajnos nem vigyáztunk eléggé),és kínok kínja között ment el,és a gyógyszer miatt,mivel nem volt kiürülve a szervezetből,hiába mondják,hogy napról-napra ürül,ez nem igaz,bizony felhalmozódik.És a babára nézve visszafordíthatatlan következményei lehetnek.
2009. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két babám a gyógyszer abbahagyása utáni második hónapban fogant. A doki azt mondta nem kell várni, úgyhogy próbálkoztunk is rögtön. Első hónapban semmi, másodikban teák, hőmérő, lh teszt és meg is lett az eredménye! ;)
2009. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!