Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs menstruácio a szülés...

Ha nincs menstruácio a szülés miatt akkor honnan tudom mikor van peteérés és ha megtörtént a megfoganás onnantól kezdve mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
tüneteim: hányinger, barna pettyek a bugyin. lehet terhesség?
2008. márc. 4. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
ha nincsen mensi, akkor nincsen peteérés sem
2008. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az elöbb valaki azt irta nekem,hogy attol hogy nincs peteérés attol van mensi.akkor most mi van?
2008. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
hát igen, de ez fordítva nem igaz. Tehát ha nincs pé, attól még van mensi, de, ha nincs mensi, akkor nincs pé. sem.
2008. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Attól, hogy nincs peteérés még van mensi, de ha nincs mensi akkor nincs peteérés sem... vagy valahogy így lenne akkor?
2008. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fenti hozzászólások gondolom abból indulnak ki, hogy a szülés utáni első menstruációt nem mindig előzi meg ovuláció.

De a kérdésre a válasz: igen.

Teherbe lehet esni még az első menzesz előtt. (Amúgy én is ebben reménykedem.) A fogantatás után két héttel már pozitív lehet a teszt, szerintem vegyél egyet...

A terhességi kort majd az ultrahang alapján lehet belőni.

2008. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt többet megtudhatsz.

[link]

2008. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi rosszul írtam

[link]

2008. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolonak üzenem,hogy nagyon köszönöm a válaszát,de ha terhes is vagyok a fogantatás még csak 5 napja történt. még nem mutatja ki,ugye?
2008. márc. 4. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A barna pettyek lehet annak a jele is hogy tisztul a méhed.Nekem is így "jött meg" szülés után fél évvel.A következő ciklus pedig már a szokásos volt.Persze ez nem zárja ki a terhesség gyanúját!
2008. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
fél év után egy szót nem szolnék.ez év január 25én született a fiam.korai lenne a pettyezés?
2008. márc. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!