Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik héttől, vagy hányadik...

Hányadik héttől, vagy hányadik naptól látszik a petezsák az aktust követően? Hány hétig, vagy hány napig van csak a petezsák egymagában, és mikortól látszik már benne valami?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt most miért kérdezed? késett már vagy még nem,? tesztet vettél már?
2008. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes, 6 napos voltam az uh szerint, és még csak a petezsák látszott. Ez pontosan egy hete volt. azóta persze már lehet hogy látna valamit a doki, de kb. a 7-8 héttől írják, hogy van szívműködés is. Nekem nem mondta, hogy lát-e benne valamit, úgyhogy gondolom majd ha legközelebb megyek, addigra hátha fogja már látni.

Boldog babavárást!

2008. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak mondanám, hogy 6+2 voltam amikor a doki megnézett és azt mondtam, hogy a 6.héten már kellene szívműködésnek lenni, így beírta a leletembe a missed ab-ot. Igaza lett. Mert rá 1 nappal megindult a baj. Szóval a szívműködés kb. 6 hét. Figyelni kell azonban arra, ha valakinek hosszú ciklusa van ne a mensi napjától számolja, hanem a peteérés előtt két hetet vegye csak számításba, ott tart.
2008. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!