Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesen...

Szerintetek lehet terhesen forró levest enni? Meg mi baj lehet ha netalántán úgy fogant h enyhén ittasak voltunk a férjemmel nyaralás alatt? Nem biztos h akk lettem terhes, de nem kizárt!

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. lehet, max a nyelved égeted le és néhány napig fájni fog

2. semmit nem számít, mire beágyazódott, már rég kitisztult a szevezeted

2011. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja attól mert piásak voltatok, a beágyazódásig nem igazán érheti káros hatás a magzatot, ill ha nagy baj történik akkor elmegy a baba, de attól nem fog , mert ittatok a fogantatás éjszakáján

forró levest pedig lehet enni, mondjuk ezt nem is értem, miért kérdezed?

2011. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak,sem a forró levestől,sem az italtól.Az én lányom teljesen ittas állapotban "csinálta" a férjem,és gyönyörü,egészséges csajszi.-)
2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!