Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a hét amikor ha...

Melyik az a hét amikor ha netalántán megindul a szülés a babának nagy esélye van az életben maradsáshoz?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama.
2008. júl. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát 29 -től már van esély, de az tuti, hogy lélegeztetni kell és inkubátor, intenzív osztály, mert a tüdő még nincs kész ilyenkor!

A 29.héttől fokozatosan nőnek az esélyek

2008. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

remélem nincs semmi ilyesmire utaló jeled...

Mert, ha nincs akkor ne foglalkozz ilyenekkel, egészséges lesz a baba és időre születik...

2008. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom már a 26. héttől életben maradhat ha megfelelő ellátást kap,intenzív,lélegeztető meg tüdő és egyéb szerv érlelő gyógyszerek.Sajnos az ismeretségi körömben volt egy 24.hetes magzat elvesztés innen tudom mindezt.Nekik is csak 2 hetet kellett volna kibírni a picinek de sajnos nem így történt.
2008. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek, itt hivatalosan a 24 hetes és attól nagyobb babához fűznek túlélési esélyeket, legalábbis az összes tájékoztató könyvben ez van, amit kaptam és a védőnő is azt mondta, hogy a 24 hetes babát többségét itt már meg tudják menteni. (Igaz, nem tudom hogy, mert a terhesgondozás a béka segge alatt van.)

Otthon a dokim 28 hetet mondott.

2008. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 28 hetesen szült meg, egy hétig tudták életben tartani a babát, sajnos egy hét után az angyalok közé szállt. Úgyhogy sztem babafüggő.
2008. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 28-ról hallottam, de az előttem szóló megcáfolta.

Jaj de borzasztó :(

2008. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!