Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit vigyáztatok fogigátló...

Mennyit vigyáztatok fogigátló után, hogy ne legyen még baba? Mikor fogant meg? Mennyi ideig szedted a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Mi 2 hónapot vigyáztunk, utána össze is jött a kisfiunk. Olvastam, hogy a mai fogigátlók már nem okoznak gondot, ha mellette esel teherbe akkor sem, ezt a dokim is mondta. Csak kíváncsiskodok, mivel szóba került a 2. baba.
2011. aug. 10. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
és lehet, hogy nem is vigyáznánk rögtön gyógyszer abbahagyása után
2011. aug. 10. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nem vigyáztunk az abbahagyása után, de eddig semmi eredmény sajnos.

Ez lesz a 4. hónap, előtte kb. 8 évig szedtem a gyógyszert.

2011. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem a gyógyszert, utána én minimum 6 hónapot akartam kihagyni. Végül 7 hónapot vártam. Utána első próbálkozásra összejött:D
2011. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem amellett jött össze a baba.egészséges,gyönyörű kisbabám lett.Szerintem nem kell utána várni
2011. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7 évig szedtem, rögtön az abbahagyása után babás lettem :)


31+2 hkm

2011. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 évig szedtem a gyógyszert, aztán 6 hónapot vártunk (melóhely váltások, anyagiak miatt). Addig óvszerrel védekeztünk, majd abbahagytuk, és a második hónapban összejött a baba.
2011. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. Igen, nekem is azt mondta a dokim, hogy nem gond ha mellette marad valaki terhes. Amikor mentem hozzá, hogy terhes vagyok, rákérdezett, hogy várt baba vagy nem, és így került ez szóba. Na mondjuk 1-2x elfelejtettem már bevenni a gyógyszert, de véletlen. Ki tudja, ha jönni akar a baba, így is úgy is jön.
2011. aug. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!