Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a lány?

Lehet terhes a lány?

Figyelt kérdés
Párommal szexeltem, de nem élveztem bele, viszont lehetséges hogy egy kis előváladék belekerült, lehet ez terhesség? És milyen gyorsan pusztulnak el a spermák a levegőn? Az előváladéktól is lehet terhes valaki?
2011. aug. 11. 07:32
 1/10 sumergo ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, az előváladék is tartalmazhat spermiumot és ha a lány olyan időszakban van, simán terhes is lehet tőle! A levegőn hamar elpusztulnak, tehát ha pl. te az ágyra ejakulálsz és ő odaül, attól még nem lesz terhes. :) Persze az sem 100%, hogy biztosan terhes lesz az előváladéktól, de benne van a pakliban. Ha nem akartok babát, akkor tessék védekezni!
2011. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nem tanultad az iskolában?
2011. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az iskolában nem világosítanak fel minket... viszont ha valaki megadná az msn címét akkor ő elmagyarázhatna pár dolgot, előre is köszönöm!
2011. aug. 11. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd ki a biológia könyved, abban nagyjából benne van minden. Ha meg nem vagy még tisztában a dolgokkal, ne szexelj.
2011. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Meg van olyan, hogy INTERNET!
2011. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Internet? Valaki linkelne egy teljeskörű felvilágosítást adó oldalt lécci?
2011. aug. 11. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni,kisebb az esély mint spermával de lehet.Szerintem ne kockáztassatok,használjatok gumit.
2011. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:26


Kedves válaszoló!!!


Nem tudom, hogy csináltad ezt a linket, de hatalmas! :D Majdnem leestem a székről, olyat kacagtam! Köszönöm! :D

2011. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!