Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves lány vagyok.3 napja...

19 éves lány vagyok.3 napja késik a menstruációm lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.3 napja késik a menstruációm (még nem áltt be teljesen). A barátommal kb. egy hónapja feküdtünk le utoljára. Utána néztem a terhesség tüneteinek, de egyik sem jellemző rám. Mégis félek. Lehet hogy terhes vagyok? Vegyek egy terhességi tesztet? Vagy azért késhet mert most lesznek a szóbeli érettségik és stresszes lennék?
2011. jún. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz is, de érettségi előtt nem kell még egy idegesítő tényező, úgyhogy vegyél egy tesztet, és reggeli vizeletből csináld meg, hogy legalább ez miatt ne idegelj. Ha mégis baba lenne, akkor mindenkivel leülni, megbeszélni, és nem kétségbe esni.
2011. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy terhességi tesztet, de tuti csak a stressz. Egy negatív teszt biztosan boldogabbá tesz, mint, h mi mondunk neked mindenfélét. Várj azért reggelig vele, az a biztosabb, h első pisiből csinálod.
2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért azt szeretném megkérdezni, hogy van okod feltételezni a terhességet? Tehát védekeztetek? Nem mindenkinek van ám tünete a terhességnél... Amúgy szerintem is lehet a késére ok az érettségi, de tesztelj tényleg reggeli vizeletből, és megtudod! Remélem minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!
2011. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!