Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve próbálkozunk a férjemm...

Két éve próbálkozunk a férjemmel, rendesen a 27. és a 29. nap között szokott megjönni, ma a 31. napnál tartok de semmi, ma reggel negatívat teszteltem, semmi egyéb terhességre utaló jelet nem vettem észre, lehetek ettől még áldott állapotban?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb terhességre utaló jelet nem vettem észre, de normálisan menstruáció előtt sem szokott jelentkezni semmilyen mellfeszülés vagy derékfájás...
2011. aug. 11. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen korán még sokaknál nem szokott semmilyen tünet lenni, a teszt pedig biztosat akkor mutat, ha a nemvárt után eltelik legalább 5-8 nap

kérdezd meg a gyógyszertárban, hogy melyik a legérzékenyebb és szerintem 3 nap múlva tesztelj reggeli középsugaras vizeletből, annak már biztosat kell mutatnia

drukkolok!

2011. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés az esély a terhességre.Mensi kimaradása után 3 nappal nekem már délután is + volt a tesztem.
2011. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha később volt peteérése, akkor még normális, hogy nem mutatja ki
2011. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen elbizonytalanodtam, egy csomóan azt írják, hogy csak a nem várt időpont utáni 7.-14. napon teszteltek pozitívat... ???!!!
2011. aug. 11. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után vagyok tegnap kellet volna megjönnie és ma reggel + teszteltem.Tudom ajánlani a Clearblue compact tesztet.
2011. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok, én is a clearblue-val próbálkoztam... de azért még reménykedem
2011. aug. 11. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös neked gratulálok a +tesztedhez :) kérdezö meg ne keseregy el,még lehet+ a teszted, én szurkolok neked! egyébként én is a nemvártat nem várom,h tesztelhessek :) és remélem h +lessz :)
2014. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!