Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Bp-i Kaáliban a vérvétel...

A Bp-i Kaáliban a vérvétel eredményéért be lehet majd menni, vagy csak a dokinak adják oda és a konzultáción tudhatjuk meg az eredményt?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem tőlük megkérdezni. Köszönöm!
2011. aug. 11. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! csak a dokinak adják oda,és konzultéción tudod meg..az oka egyszerű..majd fizetned kell a konzultációért..meg akkor megmondják mit is a teendő a következő időkben..gyögyszer...stb...
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem telefonon megmondták, meg olyan is volt, hogy visszamentem érte. Asszem, 3x is volt, mindig megmondták, nem csak a konzin.
2011. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 14. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hormonos?
2014. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A körzetiben is az orvoshoz (aki kérte a vizsgálatot)szokták visszajuttatni a leletet -
2014. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!