Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak a tévhitek a...

Miért vannak a tévhitek a teherbeeséssel kapcsolatban? Gondolok itt olyanra hogy sokan azt hiszik hogy KELL hogy legyen beágyazódásos vérzés, vagy hogy fehér krémes folyásnak KELL lennie ha terhes valaki a menzi előtt, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Ha beütné a keresőbe akkor rengeteg kérdés van ezekkel kapcsolatban, és olvashatná hogy minden ember más és semmi sem KELL hogy legyen tünetként! Persze ez az oldal erről szól, hogy kérdezzünk, de minden nap ugyan azok a kérdések... és is válaszolok rájuk, csak már zavaró hogy senki nem tájékozódik, vagy olvas akár 1 oldallal hátrébb.
2009. ápr. 12. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan már teljesen belezavarodtak szerintem ebbe a sok hülyeségbe. Mindenféle butaságokat ajánlanak és akkor jöbbek a teljesen tájékozatlan kérdések.

Túl sokat foglalkoznak minden részletkérdéssel a nők, ezért nem megy semmi.

2009. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van még pár: a fennlévő hő, illetve van aki szerint a 17 fokos hő biztos terhességet jelent.Ez az oldal messze nem autentikus forrás bizonyos kérdésekben, és nem mindenki tudja úgy kezelni az itt lévő információkat ahogy kellene. Vannak akik egy héttel a nem várt előtt a tüneteik megerősítését várják itt. Ha erre tárgyilagosan leírod, hogy még bármi lehet, és nincs egy héttel korábban olyan tünet ami biztosan terhességet jelent, akkor ez egyesek szemében szentségtörés. Lehet persze a rózsaszín felhők között csücsülni, csak néha körbe kell nézni, különben megeshet, hogy leesünk róla.
2009. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki nagyon szeretne babát és nagyon régóta pl. az MINDEN apró jelet annak szeretne tulajdonítani.

Nekünk is a második nehezen jött össze, így minden egyes ciklusomnál minden apró jelre igyekeztem figyelni, hátha az már AZT jelenti:)

Persze mikor valóban végre babás lettem, semmiféle tünetem se volt, egyik se a jellemző terhes tünetek közül:)

Szóval ennyit erről.

De azért kérdezgetik, mert addig is telik az idő, lehet reménykedni és elterelni a figyelmet, hiszen egy baba eleinte csak a várakozásról szól, mire van értelme tesztelni és amig semmi jele.

Persze utána olvashatnának előtte, én pl. nem tettem fel kérdést még itt.

14 hetes

2009. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hát, ha mindenki mindent visszakeresgélne, akkor kb. 5 oldalból állna a gyakorik., mert tényleg tartalmilag ugyanazok a kérdések.

Szerintem itt az a helyzet, hogy amikor gyermeket szeretnénk , sokkal jobban figyeljük a testünk változásait. Aztán, ha valami szokatlant (ami igaziból nem is szokatlan, csak eddig nem figyeltük) veszünk észre, akkor mások tapasztalataira vagyunk kíváncsiak. Szerintem itt a többség nem "szakértő" válaszot vár, hanem tényleg tapasztalatokat.

Amúgy nekem nem azokkal a kérdésekkel van bajom, hogy milyen folyás, peteérés, pcos......, hanem a "lehetek-e terhes" kezdetűekkel.(Ha a szexre elég érett, akkor legyen akkor is észnél, amikor védekezni kellene -de ez csak az én véleményem...)


És igen: nincs két egyforma ember, ahogy egyforma terhesség sincs.

2009. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs: válaszot = válaszokat
2009. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező!Szerinted a te kérdésednek mennyire van értelme?Igen tény,hogy sokszor tesznek fel felesleges kérdéseket és már a lábújj fájást is terhesség tüneteként veszik de ez téged miért zavar!Ne olvasd el!!!Tudod Győzikét sem kötelező nézni ha utálod!Szerintem mindenkinek szúverén joga kérdezni ezáltal nem veszi el a helyet azoktól akik tényleg komoly dolgokra kíváncsiak!
2009. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pláne,ha a menses tüneteket sokan itt összetévesztik azzal,hogy "ugye terhes vagyok" cimű mondattal.én is bedőltem ennek először,de mostmár óvatosabb vagyok
2009. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!