Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi a tesztem! Nagyon aggódom...

Pozi a tesztem! Nagyon aggódom! Mitől lehet a vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap azt hittem meg fog jönni, mert volt egy kis vérzésem, és görcsöltem , de mára elmúlt a vérzés, még fájogat kicsit, de nagyon kíváncsi voltam, meg aggódtam is, és ezért vettem egy tesztet!


Azt hittem már ebben a hónapban nem számíthatok rá, mert a hőm is rosszul alakult! Itt a link:

[link]

Clostilt szedtem, és a 12. napomon még nem volt domináns tüszőm ultrahang szerint!


Mitől lehet a vérzés? Nagyon aggódom!

Nyugtassatok meg!


[link]


itt a tesztemről a kép


2011. okt. 31. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem amikor volt pozi tesztem, nem várt előtt 4 nappal, akkor nem várt előtt 2 nappal volt barnás folyásom, azt hittem megjön, de még aznap elmúlt!!! Állítólag a hormonváltozás miatt és én is görcsöltem, minden nap azt hittem meg fog jönni, de nem jött hála Istennek!!! 10+4hkm.
2011. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha újra elkezdenél vérezni, azért mindenképp menj orvoshoz!!! Gratulálok a teszthez!!!
2011. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi, szerdán megyünk is dokihoz, remélem én sem azért görcsölgetek, mert el akar menni :S
2011. okt. 31. 18:34
 4/21 anonim ***** válasza:
Szia. A harmadik babámat várom, nekem is volt ennél a terhességemnél egy kis barnázás az elején. Valóban lehet a hormonváltozástól, de attól is, hogy későn tapadt meg. Menj el a dokidhoz, pihenj sokat és bízz benne, hogy erősen kapaszkodik. Én az 5. héten kaptam Utrogestan-t, amit a 12. hétig szedtem. Minden OK, 21 hetes vagyok.
2011. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia.Mióta próbálkoztok?Miért írta fel a clostit?Én is most szedtem először se nem valami bíztató a görbém:S
2011. nov. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3 éve nem védekezünk, ciklusom nem volt, havim évente kétszer, max 3szor volt, peteérésem sem volt, pajzsmirigyem rendben, viszont PCO-t állapítottak meg. ez volt az első hónap, hogy clostilt szedtem, és úgy látszik, késleltetve de hozott peteérést, mi meg szorgalmasan kufircoltunk :)

tegnap meg ma már nem véreztem, de a hasam fáj, most attól rettegek, hogy méhen kívüli! :S

2011. nov. 1. 10:26
 7/21 A kérdező kommentje:

kedves 20.59-es, gratulálok!

én csak azon parázok, hogy olyan érzésem van a bal oldalamban, mintha feszítené, kellemetlen. aztén elmúlik, fájogat kicsit jobb oldalon is, de már nem görcsölök. vasárnap görcsöltem, de az lehetett megerőltetéstől, mert szombaton piacoztam, és alig bírtam el a kosarat! És abszolut azt hittem nincs baba, szóval nem vigyáztam magamra, mert ebben a hónapban már lemondóak voltunk :S

2011. nov. 1. 10:35
 8/21 anonim ***** válasza:
szia!! en a heleyedben elkuldenem a paromat a gyogyszertarba es vennek egy doboz folsavat,es ultrogesrtant, a folsav az egy vitamin ami nagyon fontos most a baba fejlodeseben, es az ultrogestran pedig a te esetedben szoktak felirni aki verzik meg a terhesseg elejen,mar sok ilyen esetett hallotam aki verzet terhesseg elejen,es az ultrogesztran helyre hozta!! ja es keruld a forro vizet,ne furodjel,csak dussolj,es en a helyedben meg egesz na az agyban fekudnek,es pihennek,persze jol feloltozve jo meleg zokni a labadon,es jol feloltozve a derek has tajekon!! hallgass ram,es ezeket a gyogyszereket feltetlenul vedd meg!
2011. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
oksi, megyek holnap dokihoz
2011. nov. 1. 11:20
 10/21 anonim ***** válasza:
de feltetlenul erigy el dokihoz! csak agyban fekudj,ugy ahogy le irtam!! aztan majd ird me hogy mi volt a dokinal!! sok szerencset!!
2011. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!