Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség vagy nem...

Ez lehet terhesség vagy nem sikerült a beágyazódás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 11. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szerintem semmi sincs veszve...ha nem esik tovabb

itt az en gorbem...en is nagyon remenykedem a bababan

[link]

ti legalabb voltatok peteereskor egyutt mi csak elotte egy nap es utana!remelem azert meg osszejott

2011. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Már nagyon izgulok! Hétfőre nem várom, eddig nagyon reménykedtem, de most kicsit megijedtem, hogy leesett a hőm! Viszont van cicifájás (ami jó jel) de van pecsételés (ami mensi előjele nálam). Tudom a pecsételés lehet beágyazódás jele is de... Nem tudom. Attól hogy "leesik" a hőm néhány tizedet, de feljebb van pé előtt, attól még ugye van esély? :)

Sztem a tiéd gyanus, h baba! De jó lenne, ha mindkettőnknek sikerülne! :)

2011. aug. 11. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jo lenne!!!Nagy meglepetest csinalhatnak a ferjemnek es persze en is nagyon orulnek...amugy miota probalkoztok?es hany evesek vagytok!!Drukkolok
2011. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálkozunk. Én 29, férjem 31. És ti mióta akartok babát? Hány évesek vagytok?
2011. aug. 11. 20:04
 5/19 anonim ***** válasza:
szeptemberben hagytam abba a gyogyszert egesz juniusig megszakitassal vedekeztunk(ami nem vedekezes) es ez az elso eles honap!en 24 vagyok a ferjem meg 29!!nagyon szeretnem ha osszejonne mert az az erzesem ha nem sikerul akkor bepanikolok es az rosszabb!dokinal voltam azt mondta minden rendbe!reggel tesztelek
2011. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ne idegeskedj! Czeizel is azt mondja, hogy egy gyerekért meg kell dolgozni! Átlag 4 hónap (1-8 hónap próbálkozás) után szokott összejönni, de max 1 év. Ha addig nem jött össze, akkor kell dokihoz menni, mert akkor már lehet, hogy spontán nem jön össze, vagy valami gond van, amin segítenek, ha tudnak.

Mára így alakult a görbém:

[link]

2011. aug. 12. 15:53
 7/19 anonim ***** válasza:
En ma teszteltem egy nagy negativat!!!de majd tesztelek ha majd kesik,hetfore nagyon nem varom!!!!!!!
2011. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem jött össze. Ma reggel megjött. :( Remélem, neked sikerült!
2011. aug. 14. 16:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnalom!!! Nekem meg nem jott meg, remelem nem is jon!!!
2011. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ma volt enyhe verzesem ... felek hogy megjon:( Hatha nem ,ha nem akkor meg kovetkezo honapban hat sikerul!Drukkolok neked!!!
2011. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!