Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy terhesség...

Beágyazódás vagy terhesség menzesz alatt is?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért lehet a menzesz elmúlása után 2 nappal barnázgatás,és úgy érzem hogy a hasam belül szétpukkad annyira feszül.Lehet beágyazódás jele?Nagyon kevés vérzésem volt,kb 2-3 napig tartott.De a vérzés meg minimális volt,idáig meg mindig átáztam a vastag betét mellett.
2011. aug. 27. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h teherbe estél már a vérzés előtt? Csinálj meg egy tesztet holnap reggel! Kíváncsi vagyok, h mi van veled.
2011. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, ha kitolódott a peteérésed az előző ciklusban, és megfogantál.


Ugyanakkor az is lehet, hogy a vérzésed még "nem ért véget", és egy kis szünet után most ürülsz ki.


Ha beágyazódás lenne, akkor viszont a tesz csak 2-3 nap múlva mutathat pozitívat, mert ennyi kell az elegendő mennyiségű HCG-hez.

2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de nagyon remélem,ugyanis nagyon hajtottunk rá,és lehet én is úgyanúgy leszek mint anyukám volt velem,velem is 3-vagy 4 hónapig menstruált mikor megtudta hogy már a pocakjában vagyok.És ha az lennék,ez jelenthet rosszat???De nem tudom mert beágyazódásnak meg nem tudom lehetne e,ugyanis a vérzésem szokásosan olyan volt,hogy este nem volt,nappal egy picit,és este együtt voltam a párommal.Mindegy,tesztelek,és elárulom nektek,de még várok vele,mert ha most ágyazódik be akkor hagyok neki időt.
2011. aug. 27. 22:02
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és amióta barnázgatok,azóta nagyon fáradékony lettem.Tegnap este a párommal filmet szerettünk volna nézni,erre elkezdődik a film,nem vagyok fáradt,oldalra fekszek és már alszok is.:)))))És ma meg 11-után kelltem fel addig nem bírtam még kinyitni a szemem se.Pedig nem jellező rám.
2011. aug. 27. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha most ágyazódott bolna be, akkor ezeket nem éreznéd. Min. két hete kellett, h beágyazódjon, ahhoz, h ilyen tüneteid legyenek. azért ajánlom a holnapi tesztelést, mert, ha pozitív, akkor érdemes orvoshoz menni, mert hiába, h te megmaradtál az anyukádnak, ettől függetlenül nagy veszélyforrás a vérzés.
2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem,és köszönöm,és tesztelek.
2011. aug. 27. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Írj majd, h mi volt! Ne keseredj el, ha olyan eredményed lesz, amit nem vártál. Fel a fejjel, akkor. Még én sem adtam fel (2 év). :)
2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nehéz lenne akkor,bár igaz mikor tapasztaltam,hogy 1 nap késéssel de megjött nagyott csalódtam,elkezdtem úgyanúgy tornázni,meg minden,de most hogy barnázgatok,félek,és lehet holnaptól nem csinálom,majd csak akkor ha orvos engedi,vagy nem lesz pozitiv a teszt.A hasam ülve nagyon feszül,én már ma gondoltam cysztára is,de reménykedek nagyon a bébiben.Amúgy még csak ez volt az 1 hónapunk.
2011. aug. 27. 22:38
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem beképzelem,de soha nem éreztem még a beleim mozgását,de ma nagyon sokszor.Biztos hogy a belek,mert a baba még biztos nem mozogna még.
2011. aug. 27. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezeket a tüneteket érzem.Utána olvasgattam a neten,és sajnos ez mind a hormonzavar tünetei is lehetnek.Nem akarlak elkeseriteni,de én már nem merem beleélni magam,pedig feszülnek a melleim+szúrkál a hasam is is.Azért ird meg hogy mi lett,kiváncsi vagyok!
2011. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!