Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja kellett volna megjönnie...

2napja kellett volna megjönnie. Reggel negatív teszt. Egy-két barna pecsét és enyhe alhasi fájdalom. Lehet még + reggel a tesztem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj még, ha most egyértelmű negatív lett. Várj 5 napot, akkor tesztelj vasárnap.
2011. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadik napod lett volna 2 napja, mindig pontosan jön meg?
2011. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Úy szoktam,hogy 2-3 napot barnázok és megjön. Így kedd szerdán kellett volna megjönnie.De a barnázás is alig van már.

Általában 26-27naposak a ciklusaim.Ez a 29nap.

2011. aug. 11. 18:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem Kedd lett volna a 29. nap de még semmi, nekem a mai nap a 31.nap Én holnap reggel mindenképpen tesztelek... Elméletileg van akinek ekkora már ki kellene hogy mutassa, én reménykedem... Ha tesztelsz holnap akkor írd meg, hogy mi lett az eredmény...!
2011. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Valószínű tesztelek ha reggel nem jön meg.Majd megírom.

Te is írd meg!

2011. aug. 11. 18:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Oké megírom, az igazság az, hogy teljesen kivagyok már borulva és nagyon izgulok, mert már több mint 2és fél éve próbálkozunk a párommal... és már nagyon ÖRÜLNÉK ;)
2011. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Teszteltél-e már?
2011. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen,teszteltem.Nagyon halvány lett.Annyira nagyon halvány,hogy le se tudom fényképezni,csak negatívban látni.

Amúgy a hőm fent van még. [link]

Nagyon remélem én azok közé tartozom,akiknek később mutatja ki a teszt,mert lassabban termelődik a hcg és ezért ennyire halvány a tesztem.

Te teszteltél?

2011. aug. 12. 07:37
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát mi tegnap késő éjjel együtt voltunk a párommal és utána azt hittem hogy ez beindította a menstruációt (mint általában) de most csak egy egészen halvány rózsaszín és barna igen apró pacázás lett belőle, és azóta sincs semmi... nekem ez most már a 32. napom és még soha nem késett ennyit, de mindezek ellenére reggel teszteltem a Clearblue-val és negatív...
2011. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez a teszt milyen érzékenységű? Nekem 10es One Stepe-en abszolút alig látható és csak negatívban lefényképezhető 2. csík van 2napja.

Csináltam egy másik tesztet,azon 10 percen belül,minta lett volna csík.Nagyon halvány:

[link]

[link]

[link]


Időn túl (fél órán belül) viszont ilyen lett:

[link]


Csak reménykedem,hogy terhes vagyok,és csak lassabban termelődik a hcg.Ennyit nem szokott késni,a hőm is fent van.

2011. aug. 12. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!