Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki 15-re nem várja? Mit...

Van aki 15-re nem várja? Mit éreztek? Mikor teszteltek? Vezettek görbét? Mióta próbálkoztok? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 13-14-ére nem várom. A ciklus hosszaim alapján holnapra nem várnám, de 2 nappal később volt a tüszőrepedésem. Holnap azért ellövök egy tesztet. Vezetek görbét, ovutesztelek is. Ez a 8. hónap, 31 éves vagyok.
2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovu teszt alapján 15.-ére nem várom. Nekem ez a hónap fura, naponta párszor szúr a jobb petefészkem,a hasam alja feszül és eléggé fáj a hátam. Már 2,5 éve próbálkozunk. 2 hónapja derült ki,h extrém módon hátrahajló méhem van,ugyhogy azóta fél órákat gyertyába állok akció után. Neked vannak tüneteid?
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, 13-15.-re nem várom.

A hónaljam fáj nagyon, mintha begyulladtak volna a mirigyeim. A hasam szurkál, és sokat járok pisilni. Egész nap tudnék aludni :)

19.-nél előbb nem tesztelek, már sokszor csalódtam :( inkább várok. A reményteljes várakozás nekem jobb, mint a gyors csalódás.

Vezetek görbét.

8 hónapja próbálkozunk.

29 éves vagyok.

2011. aug. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8hónapja a kistesóval,májusban volt egy vetélésem.29éves vagyok.16-17re nem várom.Két napja este rázott a hideg,de ez a fáradtságnak is betudható és az álmosság.És Te Kedves Kérdező?
2011. aug. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is furi ez a hónap, szurkál a petefészkem, és a hőm is úgy fel ment, mint még eddig soha, csak aztán egy picit le is esett, de ma reggelre ismét feljebb ment 1 tizedet. A hét elején és közepén úgy gondoltam, hogy most tuti a dolog, feszültek és fájtak a melleim, de mostanra már egy picit elbizonytalanodtam, ugyanis fájdogál a hasam is és a tüneteim is gyengültek. Lehet,h mégis megjön, nem tudom. Ebben a hónapban voltam nőgyógyásznál, látta a tüszőmet, voltam vérvételen, ami kimutatja, van-e pé-m, és a doki azt mondta, minden a legnagyobb rendben van! Ennek nagyon örültem!:) Csak azt nem tudom, összejött-e, de mostmár csak néhány napot kell kibírnom. Volt egy magzatelhalásom tavasszal, aminek műszeres befejezés lett a vége, és most ez a 3. próbálkozós hónapunk. 29 éves vagyok.
2011. aug. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!