Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre -szombatra ki nem...

Péntekre -szombatra ki nem várja, tünetek vannak, mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én péntekre nem várom!! Rem.nem is jön!! Nekem nagyon fájt a hasam jó pár napig már.Teg.du nagyon görcsöltem és egyszer volt pecsételő vérfoltom!Ami előtte sosem,sőt az előző terhességemnél sem!Rem.beágyazódás volt :)! MA teszteltem de negatív :(!Remélem csak korai volt a teszt!A mellem nyomásra érzékeny kicsit!MEg néha megjön érzés! Neked mik a tüneteid? Én már megvárom a pénteket a teszttel vagy szombatot!Nem akarok csalódni mint ma!
2011. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Akkor a te egyik megválaszolásodhoz írtam 13.15 :)

Hát picit fájdogál a hasam alul ... Testvért szeretnénk most 2 éves kisfiam mellé :) Azért most aggódva is várom a tesztelést bármennyire is szeretném ,mert 4.-én miután együtt voltunk a párommal másnap el kellett kezdenem egy antibiotikumos kezelést ( hüvelyit ) ,mert valami fertőzést összeszedtem :( Ezért most aggódom !

2011. aug. 15. 16:50
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen nekem írtál! Nekem is van egy 2 évesem :)! Neked mikori a 2évesed :)? Nekem az előző terhességem alatt 2szer volt antis kúrám! Nem lesz bajod! Sőt mikor terhes lettem a kiscsajommal nekem is pont ilyen bajom volt de még nem tudtam h terhi vagyok!!
2011. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ugye akkor te is ma teszteltél? Milyennel?
2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
:) Nekem Szeptember közepén lesz 2 éves a kisfiam :) Igen ,ma már nem bírtam várni és teszteltem egy negatívat ... X-Epilt használtam ! Röviden leírom ,hogy 2.-án kedden voltam a nődokimnál mindent megbeszélni vele plusz rákszűrésen ! Minden rendben volt ,majd 4.-én a termékeny első napomon voltunk együtt a párommal és lettünk is volna még csakhogy közbejött ez a nyavalya :( Így pénteken már mennem kellett egy másik dokihoz ,mert az enyém szabin van és ő mondta ,hogy nem szerencsés így kezdeni :( Dalacint használtam ... Most igazából csütörtökig kellene várni a teszteléssel ! Te kíbirod addig ?
2011. aug. 15. 20:29
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát én már nem merek tesztelni csak max pénteken!Ráadásul megyünk nyaralni! Még ott hajtok csak fel egy tesztet!! De mindenképp majd megírom mi a szitu :)?!!
2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké ! Várom !!!
2011. aug. 15. 21:30
 8/23 anonim ***** válasza:
:) én is a te eredményed!!
2011. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Szóval akkor tényleg nem kell izgulnom az antibiotikumos kúra miatt ?

2011. aug. 15. 21:37
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett anno :) és itt van az egészséges 2 évesem :)!
2011. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!