Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez az összevisszaság a...

Mi ez az összevisszaság a luteális szakaszomban? Már nagyon aggódom, jobb ne is tudnék róla, annyira aggaszt a dolog.

Figyelt kérdés

[link]



28 naposak a ciklusaim.


Köszönöm szépen a válaszotokat.


2009. ápr. 12. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ohh de szomorú vagyok :((((
2009. ápr. 12. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:
2 peteérési időpont?
2009. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a válaszod.

Szerinted 2. pém lenne de nem voltunk együtt akkor ma elkapom aput de már késő lesz de miből gondolod?

2009. ápr. 12. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak eszmefuttatás részemről, h 2 peteérés, bár nem tudom, hogy ez így jelenne meg a görbéden.

Nekem ikrek fogantak, s méretükből ítélve 1-2 nap különbséggel. Tehát 2x szabadult érett petesejt...

2009. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van mert voltam dokinál és egy 17 és egy 15 mm és egy 8mm tüszőt láttak lehet ezek mind megértek és napok különbségével fogantak meg de lehet hogy ez az elméletem egy orbitális nagy baromság , de nagyon jó volna bár örülnék már egynek is , nemhogy kettőnek.....
2009. ápr. 12. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem barmosag amit irtal, lehet ilyen. De van olyan, hogy leeshet a hod a lutheal szakaszban is..ez nevezik..fallback shift-nek (kulfoldon elek es nem ismerem a szot magyarul :)). Szoval par nappal pe utan visszaesik a ho...ez nem jelent semmi rosszat. Azert szoritok, hogy a te verziod legyen igaz es osszejojjon a ket baby :)!
2009. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok. Van egy website..igaz angolul..ahol bemutatnak ilyen 'fallback shift'-es gorbeket. Van benne sok terhes is!!

[link]

2009. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!