Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi 3 éve próbálkozunk a...

Mi 3 éve próbálkozunk a babával, mennyi idő után mehetek inszemre? Járok dokihoz túl vagyok az első closty hónapón, de nem sikerült!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

+ év után ne szedd a gyogyókat mert felesleges menjetek el meddőségi andrológiára ott majd kivizsgálnak benneteket rendesen és ha kell lapar vagy hsg és utána ha rendben van minden akkor inzsem ennyi év után csak az idődet pocsékolod a gyogyók szedésével én tudom mert végigjártam ezt az utat nekem is 3 évembe telt mire meddőségibe mentünk de ha több eszem lett volna akkor az elején kellett volna oda mennünk (a mai napig bánom hogy ne,m tettük) én is szedtem a clostyt 6 hónapig , pedig nem is kellett volna mint utolag kiderült elpazalotam 3 évet tanulj az én hibámból , dobd a kukába a clostyt és menjetek meddőségibe 3 év az nagyon sok idő és csak jót akarok , hidd el csak az idődet pocskolod a sok gyogyó szedéssel mert ha elsőre nem segytett 3 év után akkor nem a pével van a legnagyobb baj mert ha azzal lett volna akkor a closty meghozta volna avárva várt eredményt , sok sikert és kitartást és hidd el jobban jártok mind a ketten....


Eü . dolgozó

2009. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ = 3 bocsika
2009. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!