Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első closty-s hónapom....

Ez az első closty-s hónapom. Szerintetek, ha menszes utáni negyedik naptól kétnaponta együtt vagyok a párommal, akkor sikerülhet a baba végre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a baba akkor jön össze, ha a ciklusod közepén --a ciklus hosszától függetlenül általában a 14.napon, illetve utána szeretkeztek.De ha a keresőbe beírod a kalkulátor szót, ott megnézheted,vagy a kismama.hu-n is van ovulációs kalkulátor.
2010. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 16. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Sikerülhet (én is hamarosan kezdem az első closty-s hónapot és hasonló terveink vannak:)), de hogy sikerülni fog-e valóban, az sajnos egy lutri. Sok sikert!
2010. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, closty-s hónapnál egyáltalán nem biztos, hogy a 14. napon lesz peteérésed, arról nem is beszélve, hogy peteérés előtti együttléttel sokkal több esélyed van a babára, mintha peteérés után próbálkoznátok. Szerintem maradjatok a minden másnapi próbálkozásnál!
2010. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Neked is sok sikert!
2010. febr. 17. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
sok sikert kívánok, sajnos én már a harmadik clostis hónapnál tartok :(
2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azóta már van egy 9.5 hónapos kislányom.Neked sok sikert kívánok!
2014. febr. 13. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, nem is néztem a dátumot :)
2014. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!