Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés

Nincs semmi tünetem. De már egy hete barnázgatok. Nem durván, de minden nap. Meg fog jönni, ugye?


[link]


2011. aug. 13. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat nem akarlak elszomoritani , de eleg kevesett vagytok egyutt es pont peteeres elott nem voltatok,utanna meg lehet mar keso volt.Azt mondjak peteeres elott 24-36 oraval a legjobb egyutt lenni hogy a kis katonak mar varjak a petesejtet!De persze ettol meg lehtesz terhes...kivetelek mindig vannak!Szoritok!!!
2011. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot! Voltunk együtt előtte is, csak nem minden alkalmat jelöltem be!
2011. aug. 13. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Még csak véletlenül sem akkor volt pé-d, amikor behúzta. 24.-én volt! Akkor meg voltatok is együtt!:)
2011. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is 24-én volt pé-m! Attól, hogy barnázok még lehetek babás?
2011. aug. 13. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma vagy a 10. dpo-n, úgyhogy 4-5 nap múlva tesztelj, ha fennmarad. Nekem is 24. napon volt ovum, már 13 hós a kislányom.
2011. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!