Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon cik-cakkos.PCOS-S vagyok.

[link]


2011. szept. 28. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdés: hány napos ciklusaid vannak? Mindeíg egy időpontban méred? Hol méred? Szájban?

Tanácsként pedig a mensi első napjától kell mérni!

2011. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az első hónap hogy nem szedem a fogamzásgátlót nem tudok nyilatkozni arról hogy hány naposak a ciklusaim, de ahogy elnézem a mostani görbémet jó hosszú lesz.Hónaljba mérem és szinte mindig egyidőben.
2011. szept. 28. 09:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Inkább a szádban mérd, az pontosabb!

Többször olvastam már a GYK-en hogy hónaljban mérve cikk-cakkos..

Sajnos többet nem tudok mondani neked mert nagyon ugrálnak az értékek!

De inkább szájban mérd, mensi első napjától..

2011. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A szájban hogy kell mérni?Lehet hülye kérdés, de amikor én ott mértem mindig kevesebbet mutatott mint hónaljban.Vagy az a pontos érték?Elméletileg nem ott kellene lenni a többnek?
2011. szept. 28. 09:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyelved alatt mérd középtájt! Mindennap max fél óra eltéréssel és kb 5 percet elég mérni.

Ja, és persze azonnal ébredés után mérd, még az ágyból se szállj ki, és még este rázd le a hőmérőt és készítsd az ágy mellé!

Remélem segítettem :)

2011. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a szájban magasabbnak kell lennei a hőnek?
2011. szept. 28. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen magasabb.
2011. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor igazán nem értem, mert tegnap kipróbáltam.Megmértem előbb hónaljban aztán a nyelv alatt és kevesebb volt a szájban.
2011. szept. 28. 09:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Hm ezt én se értem nekem mindíg magasabb szájban mérve..
2011. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyilván az volt a baj hogy néha nyitogattam a számat és így nem valós adatot kaptam.Szerinted ez lehetett a baj?
2011. szept. 28. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!