Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég vesztettem el! Megjött...

Nemrég vesztettem el! Megjött a mensim rá két napra! Ez azt jelenti hogy tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
20/L
2009. ápr. 13. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel nem történt megtermékenyítés ezért jött meg. Látom tájékozott vagy 20 éves létedre :/
2009. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem biológiai tanulmányaimra (pedig nem most voltak), ott azt tanultam, hogy ha megjön a menses, akkor a terhesség esélye valószínűtlenül kicsi. Nem tudom, ez most neked jó vagy rossz hír. :) De ha tutira akarsz menni, csinálj meg egy tesztet.
2009. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek(gumi/tabi/hüvelykúp) akkor fel sem kéne hogy merüljön ez a kérdés. Ha nem, akkor is kicsi a valószínűsége, de van esélye 0,0000001%.

Gratulálok, 20éves jogilag felnőtt, de egyébként...

Jányom, merre jártál a biosz órák alkalmával?

2009. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Úristen, ezt még én is tudom:D...egyetértek az előttem hozzászólókkal: valószínűleg nem vagy terhes!!

17/L

2009. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!