Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha (nem várt) mensi előtt 3...

Ha (nem várt) mensi előtt 3 nappal a 36. 9-es (magasnak számít) hő leugrik másnapra 36.5-re, aztán újra fel 37.5-re, az természetes, vagy nagy eséllyel terhesség?

Figyelt kérdés
Természetes reggeli hőm 36.0, peteéréskor 36.5 volt, és ma reggel hirtelen nagyon felugrott, pedig úgy tudom, mensi előtt hirtelen leugrania kéne.
2008. márc. 5. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
így van mensi előtt leugrania kellene. Lehet babás vagy. Drukkolok, tesztelj, ha kimarad a mensid!
2008. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a mensi napján ha nem sikerül teherbe esni akkor leesik a hö
2008. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túl nagy a szórás a hődben, szerintem valamit nem csinálsz jól.

Mindig reggel méred? Mindig ugyanott? Ha digitálissal méred, legalább 5 percig mérd.

36,0 nagyon kevés.

Viszont simán lehetsz babás az általad említett hőddel. Viszont 15 tized fok differencia nagyon sok.

2008. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindig reggel és mindig ugyanott (hüvelyben), és kb ugyanakkor, nem percre pontosan, de 1 órán belül.

A normális hőm mindig alacsonyabb volt, mint a többieknek, olyan 35.8-35.9, meg is lepődtem, hogy annál magasabb. Nem tudom mit rontok el, lehet, hogy akkor nálam nem működik...

Viszont a babásság mellett szól, hogy vannak egyéb tüneteim, legbiztosabb pár csepp előtej, bár nem tudom, akkor a teszt miért negatív, és még a mensim se marad el, így most teljes idegbaj az egész:S

2008. márc. 5. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és régi higanyossal mérem, legalább negyed órán át.
2008. márc. 5. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Bocsika,de nem nagyon értelek egyszer azt írod,hogy van még 3 nap a mensidig aztán azt,hogy nem marad el...

Ha valóban van előtejed,akkor szerintem egyértelmű,de ne szaladgálj nődokihoz még várj legalább egy hetet mert látni semmit sem fog.A lázmérődet foggd meg és tedd el a fiók mélyére hagyj magadnak egy kicsi időt.

2008. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, kissé érthetetlen lett a kérdés, nem tudtam jobban megfogalmazni. Ma, vagy még talán holnap kéne megjönnie.

3-án 36,9 volt (3 nappal mensi előtt)

4-én lement 36,5-re

5-én 37,5

és ma meg 36,6, de 2 órával hamarabb mértem, hamarabb kellett kelni sajna:S időben (de már felkelve) újból 37..

Mensinek se híre, se hamva:)

2008. márc. 6. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!