Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes a félelem egy...

Természetes a félelem egy elhalt terhesség után? Hogy mi lesz ha a következő is így végződik? Mi van ha nem sikerül teherbe esnem? Állandóan ezeken agyalok, már kezdek ideges lenni magamtól.

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NYugodj meg!!!!!!!! A barátnőm is így volt!Azt mondták neki nem is lehet több gyereke!+ hónap mulva terhes lett! Azóta 14.hónapos a fia:)!
2008. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ez az első tanácsom. én méhenkívüli terhes voltam (hosszú próbálkozás után). addig sorolgattam magamnak és mindenki másnak, h ha egészséges lett volna a baba, akkor tutira jó helyen tapadt volna meg és megmaradt volna, míg el is hittem. bíztam a felfogásban. 1 évre rá megszületett a lányom, aztán a fiam is ( nem volt még tervben, hisz 2 év sincs köztük). tehát csak pozitívan! sok szerencsét és kitartást.
2008. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez termeszetes erzes,szerintem mindenki igy van vele,en elsosorban sokat sirtam,pedig mar van egy gyerekem ,tiz eves,es a masodik hazassagomat elem tiz hetesen vesztettem el a babat,38 evesen,pedig olyan boldogan vartuk,az orvosom megnyugtatott hogy meg lehet picim es batran probalkozzunk,sot az oregek azt mondjak hogy veteles utan konnyebben eshetsz teherbe,probald lekuzdeni ezt az erzest es meglatod sikerulni fog!!!!Vegezz el minden lehetseges vizsgalatot.
2008. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt.Megsem fordult a fejemben,hogy lehet valami probléma.Boldogan vártam a bébit,majd egy uh vizsgálaton közölték...Egy világ omlott ott össze bennem.Kérdeztem magamtol,miért pont velem.Megsirattam,majd tovább léptem.Nem adtam fel.Rá 3honapra ujra teherbe estem.Annyibol rossz,hogy végig aggodom az elözö miatt.19hetes vagyok.Sok sikert neked.
2008. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem már van két kislányom aztán mikora harmadikkal is várandós lettem nem isgondoltam hgoy baj is leht merta lányoknál semmi gond nem volt aztán 8 hetesen kiderült hogy már az 5. héten elhalta babó így műtét következett, a műtét után 3 hónap múlva megint várandós lettem, mindenki mondta hogy minden rendben lesz aztán persze jelentkeztek a tünetek erős derékfájás, fáradtság így hát indultam az orvoshoz és ő közölte hogy elhat a baba szintén 5 hetesen.


DE HA TEHETNÉM MEG LENNE BÁTORSÁGOM ÉS NEM FÉLNÉK AKKOR SIMÁN BEEMNENNÉK MÉG HOGY PRÓBÁLJUK MEG HÁTHA SIKERÜL DE RETTENETESEN FÉLEK HGOY MI LESZ, (DE MAJD AZÉRT MÉG MEGPRÓBÁLJUK)


KITARTÁS NEM IGAZÁN LEHET JÓ TANÁCSOT ADNI, AZ MINDEN ESETRE IGAZ "HOGY JOBB FÉLNI MINT MEGIJEDNI, DE FÉLNI IS CSAK KICSIT SZABAD NAGGGYON NEM


A LEGFONTOSABB HGOY POZÍTIVAN KELL HOZZÁÁLNI

2008. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem is elhalt egy terhességem júliusban, és nekem is ez motoszkál a fejemben állandóan. Bár én éreztem folyamatosan, hogy lesz vmi mert már az elejétől kezdve rossz érzésem volt és állandóan azon agyaltam, h vmi baja van. Aztán 8hetesen kiderült, h meghalt. Egyenlőre nem merek teherbe esni, félek, h megint így járnék, úgy mi csak 1-2 év múlva próbálkozunk. Még mindig nem tettem túl magam rajta, és addig nem látom értelmét, hogy újra teherbe essek és végig aggódjam a 9 hónapot.

2008. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy természetes...Nekem most nyáron volt egy elhalt terhesség,de 3 hónap után megint terhes lettem...persze kérdés hogy megmarad-e még,mert nagyon korai szakaszban vagyok,viszont,én nem adom fel ha megint nem sikerül akkor sem!:))

Csak ne idegeskedj!!Ez fontos!!

2008. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 4 hete közölték hogy a 11 hetes babám elhalt(nem volt semmi tünetem) Azt mondta az orvos hogy 2 mensit várjak meg és próbálkozhatunk. Alig várom hogy ez az idő leteljen mert nem adtam fel és ujra szeretnék terhes lenni. Nekem inkább az szokott megfordulni a fejemben hogy nem lesz semmi baja,hisz én már szültem 5 éve egy gyönyörű egészséges kislányt,de sajnos ennek most valamiért igy kellett lennie. De ez nem jelenti azt hogy legközelebb is így járok. Csak azzal foglalkozom hogy gyógyteát iszom,vitamint szedek,egészségesen próbálok élni. Most életemben először nagyon várom azt a fránya két mensit,de utána 9 hónapig egyet sem szeretnék! Kitartás neked is és csak jóra gondolj,az aggódást próbáld minimálisra csökkenteni.
2008. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20.56-os válaszolo vagyok.Hihetetlen,hogy mennyi mindenkivel megtörténik.Nem is gondoltam volna.Feladni biztos,hogy nem szabad.MINDENKINEK SOK SIKERT!
2008. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Norcy21 válasza:

Szia!

Én holnap megyek missed ab-ra.Rettenetesen félek,még soha nem volt semmilyen műtétem.Ez volt az első terhességem.Nem dobogott a picurkám szíve.Dűhös vagyok csalódott,teli fájdalommal.Ugyan ezeken agyalok mint te.Nem akarok többé terhes lenni,mert félek hogy újra át kell élnem.Ennél rosszabb nincsen. :(

2011. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!