Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrégóta van köldök piercinge...

Nemrégóta van köldök piercingem. Szeretnék (majd) gyereket. Attól még lehet? Nem fog szétrepedni a hasam? Vagy mennyivel előtte kell kivenni? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nől a hasad vedd ki. A vizsgálatok miatt úgyis ki kell majd venned. Nem fog szétrepedni a hasad, ettől ne félj.
2009. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 17 évesen rakattam be,17 éve volt bent.Most szombatra vártam a lányomat.Kb.3 hónapos voltam amikor kivettem mert már nem volt kényelmes.Összeforrt de tény,hogy ott érzékenyebb a bőr de nálam semmilyen más problémát nem okozott.

2009. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem ki, mikor elkezdett látszani a pocim és már furán nézett ki benne az ékszer. :) Nem repedt szét a hasam, 7 hónapja szültem és olyan mint volt. A barátnőmnek viszont elég csúnya lett a köldöke, nem tudom miért, de bebarnult, mintha elnyúlt volna a bőre.
2009. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem ki, amikor megtudtam, hogy babát várok. Beforrt, a helye ugyan látszik, de nem repedtem szét. Viszont a barátnőm későn vette ki, és pont a piercing helyén kezdett el repedni. :( Szerintem elég ha akkor kiveszed, ha terhes lettél.
2009. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt/van köldökpiercingem,én a terhesség 8.hetén vettem ki,pedig még nem volt hasam,de valamiért zavart.Szülés után kb.4héttel raktam vissza és nem nőtt be a luk,olyan mint elötte,a bőr sem repedt meg.Van szilikonos piercing,direkt kismamáknak amit nem kell kivenni és igazodik ahogy nől a poci,ha gondolod próbáld ki,a neten nézz körül.

7hós manó anyuja

2009. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elsö honapokban csak a vizsgálatok miatt vettem ki,aztán elfelejtettem visszatenni és kb 3 hét telhetett el,de már nem tudtam visszatenni,kezdett beforni,vérzett is. De most igy 31 hetesen el se birom képzelni,hogy nézne ki a piercing a nagy és feszülö hasamban :)
2009. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!