Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az ha megindul...

Mit jelent az ha megindul egykis rozsazines vérzés? Ez rosz jel? Már 2 hete késik, és teszt is halvány pozitivat mutatott, akkor most nem is vagyok terhes? Irjatok mert nagyon ki vagyok .

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez vetélés volt... Én is itt írogattam és görcsöltem,az helyett,h orvoshoz mentem volna.

Szerintem te ne ess ebbe a hibába és keresd fel az orvosodat! Ezt úgy is ő fogja tudni megmondani neked biztosan,nem pedig mi!

Drukkolok,h ne legyen baj!!!!

2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod , jo lenne ,megkérem a párom
2011. aug. 16. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Irány az orvos. Attól nem fogsz többet megtudni,h mi itt megírjuk neked a véleményünket! Ha baj van,akkor meg pláne nem tudunk segíteni!

Remélem minden rendben lesz! Majd jelentkezz!

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most rögön kellene indulnom vagy km mikor nem tudom hogy mikor fogadna az orvos
2011. aug. 16. 13:21
 5/14 A kérdező kommentje:
fogok köszi
2011. aug. 16. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit azonnal! Ha most nem tud fogadni, akkor irány a kórház!
2011. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia Kedveds válaszolo , tegnap elmentem a dokihoz, magánrendelöbementem mert a az államiban nem válalt volna azonnal senki , arra utalva hogy tul korai terhesség. Sajnos , vérzek ,de rendesen, nincs babo . Pár nap mulva vissza kell mennen ellenörzésre.
2011. aug. 17. 08:25
 9/14 A kérdező kommentje:
A doki , nagyon rendes volt és , kedves , mondta minden nap , délelöttonként a korházban is dolgozik , ha valami gond van , vagy nem áll el a vérzésem nyugodan menjek el .Sajnos nem tudott , segiteni elvetéltem. Teljesen őssze vagyok törve , tegnap az idegtöl maganál sem voltam , folyton csak potyognak a könnyeim , és nem tudom visszafojtani . Egy év probálkozás után , már egy picit kezdtem örülni , nekem még soha nem késett ennyit, ott volt a halvány pozitiv csikocska.
2011. aug. 17. 08:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem látott babát. És teljesen ki is zárta a terhességet? Mindenképpen írj, ha voltál a kontrollon.
2011. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!