Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy nem vagytok...

Tudom, hogy nem vagytok nogyogyaszok, de lehet ebbol meg baba? A verzes amit ezen lattok, barnazast jelent, negyed annyi mennyisegu volt, mintha menstrualtam volna.6 napja kesik.

Figyelt kérdés

Neha petefeszek szurka es hirtelen jott faradsag erzet tor ram,tovabba enyhe derekfajdalom. 4 napja a teszteltem ,de negativ lett sajnos. Merjek csinalni meg 1 tesztet? Legyszi irjatok velemenyt.a nyakom szaraz es kemeny a mehszajam.

[link]


2009. jún. 15. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba. Tesztelj nyugodtan, és írd meg mi lett.
2009. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben,csak annyira felek,hogy negativ lesz megint. :( Szerinted inkabb reggeli vizeletbol csinaljam?
2009. jún. 15. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ez nem hormonális probléma, akkor csak baba lehet!

Hormonjaidat nézték már?


Tesztelj azért, drukkolok!!!

2009. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem neztek meg a hormonjaim,de eddig nem volt vele problema. Hormonzavar mitol alakulhat ki? Koszonom a drukkot,remelem igazad van es baba lesz/van a dologban. :)
2009. jún. 15. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Holnap reggeliből tesztelj. Drukkolok. (Első)
2009. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Koszonom,majd megirom mi/ki lett az eredmeny. :) mar tukon ulok,de nem tudom mit csinalok,ha negativ lesz ismet.
2009. jún. 15. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nekem a fogamzásgátlótól lett hormonproblémám, nem indult be a peteérés sem.


Reggel tesztelj és írd meg mi lett!

+-at kívánok!!

2009. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En nem gyogyszerezek mar vagy masfel eve! :) koszonom neked is! aranyosak vagytok mind 2-en:)
2009. jún. 15. 15:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy 3. vagyok.:-) Szóval tesztelj és/vagy menj el orvoshoz. Nem ritka eset, hogy barnázás vagy nagyon kis mennyiségű vérzés van a rendes helyett. Ez a késői beágyazódás miatt lehet. Tudom milyen érzés egy -teszt, de egy próbát megér. Csak még várj vele 2-3 napot. Pocaklakó legyen Veled!:-))
2009. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de már velem is fordult elő ilyen.Pontosan ugyan ilyen.Én 2 tesztet csináltam,és a 2. nagyon halvány pozitív volt.Az első nega.Elmentem dokihoz,és valóban nem voltam terhes.:(
2009. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!