Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg, pedig totál...

Nem jött meg, pedig totál pontos szokott lenni, mindig 26 nap. Hány nap elteltével érdemes tesztet csinálni, és terhességben reménykedni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt napján halvány pozitív volt a teszt!

Remélem neked is az lesz!!!!!

2011. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akár már holnap reggel is, de ha jó teszted van akkor most is. :)
2011. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mikorra nem vártad?
2011. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegnapra.
2011. aug. 17. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a sztorimat, mert nekem is ugyan így kezdődött....

Szóval, már van egy kisfiam, akit 2010-ben szültem.Előtte 30 naposak voltak a ciklusaim, szülés után 26 naposra állt be, aminek nem örültem abszolút.Na de ez lényegtelen:)

Szóval, mi is terveztük a kistesót, első hónap után semmi.Megjött a mensim kiszámoltam, hogy mikor lesz kb ovum.Akkor sokszor együtt voltunk.Utána is azért, de nem minden nap, ritkábban....

14-15.-ére számoltam a pérést, és 19-20.-án görcsölt egy kicsit a hasam, amit nem tudtam mire vélni.Olyan mensi szerűen.Most már tudom, hogya kkor volt a peteérés, és megéreztem ,amit előtte sosem.Szóval 28.-ára nem vártam, és persze nem is jött meg.Csináltam tesztet, negatív.De közben fájtak a mellbimbóim, ami sosem szokott, és mindjárt megjön érzésem volt folyamatosan.....és csak nem jött meg.Rá két napra megint teszt, és persze negatív...Első nagyon-nagyon halovány pozi tesztem 3.-án volt.Rá két napra már erősebb lett jóval:)Szóval, ha visszagondolok, hogy pl.:19.-én volt pé. és attól számolok mondjuk 14-15 napot, akkor kb.:3.-án kellett volna megjönni.Tehát 30 napos lett volna a ciklusom, a 26 naposok után.Szóval, ezért nem tudhatja az ember sokszor, mikor van p.érése.Csinálj tesztet, ha pontosan 26 napra szokott megjönni, de az én sztorimból kiderül, hogy még akkor is van remény, ha negatív lesz a teszt.Szóval később is csinálj ,ha nem jön meg, és lehet, akkor már ott lesz a 2. csíkocska:))Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Már reménykedem- holnap reggelig beszerzek valami szuper érzékeny tesztet. Hátha...hátha!
2011. aug. 17. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, majd mindenképpen írd meg az eredményt oké??
2011. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké!
2011. aug. 18. 19:27
 9/11 A kérdező kommentje:

És...igen! BABÁT VÁROK! :)

Ma reggel már ott volt a második csíkocska!

2011. aug. 19. 10:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és hogy drukkoltatok! :)
2011. aug. 19. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!