Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba, nagyon szeretnénk,...

Lehet baba, nagyon szeretnénk, de már semmiben nem merek reménykedni?!

Figyelt kérdés
9hónapja elvetéltem, azóta szeretnénk babát, de eddig sikertelenül, mert a párom külföldön dolgozik és nem tudjuk összeegyeztetni a peteérést a hazajárásával..., Áprilisban a hőm és az ovu tesztek alapján 21-22. körül volt pém, vetélésem előtt és azóta is pontos 29napos ciklusaim voltak most viszont 5-re nem vártam, nem is jött, hozzá kell tennem a párom 30-án jött haza, a teszt még nem mutat semmit azaz negatív lett ma de. csináltam nem első vizeletből! Tünetem semmi, vagyis már annyiszor produkáltam a terhesség minden tünetét mióta elment az első picur, h már nem merek semmit tünetnek venni!
2011. máj. 7. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, elvileg már a tesztnek illene mutatnia két nap késésnél, persze csak ha száz százalék, hogy akkor volt pé- amikor mondod. Ennek ellenére egyetlen élő, kihordott terhességemnél, ikres terhesen a nemvárt után két nappal teszteltem nagyon, extra halvány pozitívat,16 nappal ovuláció után. Nem mindenkinél gyors a progreszteron emelkedése. Most ha jól értem, akkor nem is voltatok együtt a pároddal ovulációkor 21-22 körül?? Mert akkor nem lehetsz terhes sajna.
2011. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így van pont ez benne a számomra érthetetlen h volt még egy peteérésem a hónapban..., mert amikor volt akkor tuti nem jöhetett össze, csak én nem normális nem mértem tovább a hőmet ahogy hazajött, így néz ki a görbém: [link]
2011. máj. 7. 13:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval az a lényeg h nem értem, mert ilyet soha nem csinált még h nem jött időben meg, kicsit be is paráztattam magam h valami bajom van! A legjobb ha hétfőn fogom magam és elmegyek dokihoz ha addig nem jön meg...!
2011. máj. 7. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:
A görbét nem látom, amikor rámész a görbére akkor az alján van egy link, arra kattints, megnyitja új ablakban azt másold be úgy látom majd. Ha viszont esetleg kaptál egy extra petét akkor meg még nem is kell pozinak lenni a tesznek, próbáld meg légyszi még egyszer a linket.
2011. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem:)!

[link]

2011. máj. 7. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Na már látom is:) látom az előző mensinél a hőd aznap amikor megjött még nagyon magas volt, másnapra esett le, tehát akkor hőből sem lehet nagyon következtetni, hogy meg akar -e esetleg jönni mostanában neked vagy sem, nálam könnyebb, mert előtte két nappal elkezd csökkenni a hőm és abból tudom, de a tiédre nem tudok mit mondani, az a baj, hogy ha extra petét kaptál volna akkor a hőnek le kellett volna előtte , vagy aznap esnie, mert a tüsző amikor ugye megreped akkor kiontja magából a folyadékot ami körbe veszi a petét és ez hűti le a belső hőnket, viszont pont elmaradtak ott a mérések, ezért fogalmam sincs.Ha nem jön meg még jövőhéten sem azért én még mielőtt dokihoz szaladnék ellőnék egy tesztet, hét közepe vége felé.
2011. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mire gondoljak olyan furi ez az egész, annyira szeretném hinni h ekkora mázlink volt és tulajdonképpen a késésből erre is asszociálnánk, de egyszerűen már oda a hitem 9hónapot végig görcsöltem h na majd most és a 29.nap reggelén mindig beköszöntött...most meg halálnyugodtan vártam h megjön erre nem és már most reménykdnék, de nem igazán merek...hosszú!
2011. máj. 7. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit élsz át, ismerem a remény minden fokát, hidd el, tíz éven vagyunk túl, reményben minden hónapban, azóta nem jön a tesó, ez is hosszú, na meg a tüneteknek sem hiszek én sem.Tesztek árából amit én elköltöttem stb, már vehetnénk egy új autót:)) én drukkolok neked nagyon és majd írd meg légyszi mi lett a vége.Remény addig van, amíg nem jön meg!!
2011. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
délutánra megjött, jó lenne tudni mi befolyásolta, mert akkor ezt alkalmazám....
2011. máj. 7. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2011. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!