Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n hogy vagy hol...

A ciklus.hu-n hogy vagy hol kell beállítani hogy behúzza a peteérésnél a vonalat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szijjja)))

Magától behuzza a rendszer a peteérés időpontját és a convert vonalat is,de csak ha van viszonyítási alapja.Tehát több hónapnak(mérési időnek) kell megelőznie.Te miota vezeted???

2009. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez a második hónap:)
2009. ápr. 15. 07:46
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor még igen korai:)
2009. ápr. 15. 07:46
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm
2009. ápr. 15. 07:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a hőzést,s előszőr furcsálottam,hogy nem jelőli,de aztán a babavárok otthona oldalon megkaptam a választ,hogy miért nem.Tény:Kell viszonyítási hónap,s ha az előző hóban nem volt peteérés,akkor addig nem is tudja jelőlni.
2009. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem ez az első hónapom, hogy vezetem, és nekem behúzta csak nem aznap mikorra írta a pé-t, hanem később, kb. rá egy hétre!
2009. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked nagyon látványos volt a péd,mert még nekem sem húzta be,s már 2 hónapja én is vezetem.Azt olvastam én is,hogy kell neki összehasonlítási alap.Ezek szerint mindenkinél más és más.Vagy épp nekem se volt pém.
2009. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nekem 17-én volt mult hóban

remélem most is lesz peteérés ,de ha voltam dokinál és mutatta is a másik petefészkemben 3 pici petét amik a jövőre várnak akkor tuti hogy lesz ugye?

mert peteérési zavarom van:(

????

2009. ápr. 15. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam, már látványosabb pé-t, mint az enyém, de nekem behúzta!Nem tudom az összefüggéseket!
2009. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!