Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mindennek...

Lehetséges, hogy mindennek ellenére terhes vagyok?

Figyelt kérdés

- 4 hónapja nem voltam senkivel, akkor is elvileg nem volt baj az óvszerrel

- megjött a menstruációm minden hónapban

- kb az aktus után 9 héttel csináltam tesztet, ami negatív

- tüneteim nincsenek, kivéve, hogy mintha valami lüktetne, vagy nemtom az alhasamban.

- vagy ez lehetséges peteérés miatt is (már a lüktetés)


2011. aug. 18. 18:19
 1/6 anonim válasza:
Érdekes..Menyj el orvoshoz,vagy vegyél még egy tesztet.Mert ha beigazolódik,amiről irsz,akkor már késő elsz.
2011. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a teszt mindegy lenne már, hiszen már 16 hetes lennék...
2011. aug. 18. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
nem , nem lehetséges
2011. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Figyu szerintem menyj biztosra.A teszt ki fogja mutatni mi van.Anyukám végigmensizte mind3 terhességét,igaz ő egy orvosi csoda,de mi van ha terhes vagy ?! :)
2011. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz.Ne valószínű,hogy terhes vagy,de egy csúnya fertőzést összeszedhettél,amivel komoly gondjaid lehetnek a jövőben,ha nem kezelteted.
2011. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapja szexeltél utoljára és azóta rendesen meg is jött, sőt negatívat teszteltél, akkor valami más miatt lüktet a hasad. Nem hiszem, hogy terhes lennél. Ha tényleg minden rendben volt az óvszerrel. Ha most csinálnál tesztet, szerintem akkor sem mutatná ki, mert előrehaladott terhességnél már negatívat mutat. Ha ennyire parázol, akkor vizsgáltasd meg magad a dokival. De szerintem szinte 0 az esély a babára.
2011. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!