Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhatja a túlsúly (10-13...

Okozhatja a túlsúly (10-13 kg), hogy nincs peteérésem és nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
van görbéd?
2009. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A túlsúly nyilván nem segít, de 10-13kg még nem olyan borzasztó, hogy attól ne legyen peteérésed. Én kb. 20 kg. plusszal estem teherbe első próbálkozásra, igaz, a terhesség alatt nem nagyon híztam. Érdemes dokihoz menned, mert gyanítom, nem ez az igazi probléma.
2009. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van görbém, de még eléggé az elején tartok.

[link]


az előző havi:

[link]


Estem már teherbe, de elveszítettem a babát az elején. Most már nagyon szeretnénk, de nem vagyok benne biztos hogy van peteérésem.

2009. ápr. 15. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nem biztos hogy a túlsúly a felelős én például 96 kg kezdtem a terhességet.Természetes úton lettem terhes,se teát nem ittam se gyógyszert nem szedtem.
2009. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális befolyásoló tényező.Ha a baba akar jönni,akkor szerintem mindegy hány kiló az ember.Az elsőnél 82kg voltam,rá félévére összejött a tesó,akkor meg 86kg.168cm magasságnál.Miből tudod,hogy nincs peteérésed,a doki mondta?
2009. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta a doki, a hőmet mérem és tiszta cikk-cakk volt. de mostmár úgy tűnik ebben a hónapban volt. :)
2009. ápr. 16. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ebben a hőmérőzéses dologban nem hiszek,mert nekem az első terhességem előtt nem jött be!Majd 3 év kellett ahhoz,hogy teherbe essek.Neked javaslom,hogy vegyél Premenst a patikában és kezd el szedni,hátha beválik!
2009. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!