Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A III. kerületben hol csinálna...

A III. kerületben hol csinálnak spermavizsgálatot? A spermabankban már nem csinálnak, a legtöbb helyen meg csak akkor csinálják meg ha oda járok nőgyógyászhoz. Magán doki is jó, csak a vizsgálatra van szükségünk- a többi vizsgálat már megvan.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp a 3. kerben akarod h legyen ???


www.mensmentis.hu -- itt is csinálnak. Ha az jó neked.

2009. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beollóztam egy máshova írt válaszomat, hátha segítségedre lehet:


A helyi SZTK-ban sajnos nincs ilyen jellegű vizsgálat, bár azt mondták, érdeklődjek az Urológián. Onnan küldtek tovább a SOTE Urológiai Klínikára, ahol megszabták(!), hogy fél év, 1 év próbálkozás után nézik csak meg! Elkerekedett a szemem! Ja, és nőgyógyász szakorvostól lehet beutalót kérni, aki ugye szintén ezen az állásponton van, hogy majd 1 év sikertelen próbálkozás után, "ej.ráérünk.arra.még!"

Majd mentem tovább! Próbáltam magánklínikát pld. P. Klínika (nem tudom lehet-e publikálni), ahol nemzőképesség vizsgálatát elvégzik előzetes időponttal, nem kell beutaló! De le kell beszélni az idejét és mikéntjét. Ez 20.000 Ft.

Vagy...

Országos Gyermekegészségügyi Intézet (Bolgárkerék u.) Konzultáció időpontját kell kérni hivatkozva, hogy babát terveztek, itt minden vizsgálatot elvégeznek, szakemberek foglalkoznak veled/veletek, majd sor kerül a sperma vizsgálatra is. Konz. első díj: 3.000 Ft. Úgy tudom többiért nem kell fizetni.

Majd meguntam és felkerestem xy orvost, aki magánrendelőjében fogadott minket, volt mikroszkópja és egyből azt mondta, persze, nézzük meg aput is! Nincs várakozási idő meg mittudomén...

Tehát hivatalos úton a szülész-nőgyógy. javaslatára, beutalójával indulhattok el.

Tudni kell, hogy nem feltétlenül kell steril doboz, elég egy nagyon jól kimosott műanyag doboz (krémes, gyógyszeres stb.), amibe lehet az anyagot vinni. Kb. 1,5 óra múlva testhőmérsékleten szállítva gyönyörűen vizsgálható, sőt max. 3 óra múlva is.

Nyilván a magánkórházakban megoldott, hogy ott helyben történjen a "mintavétel".

2009. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!