Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a babára?

Mennyi az esély a babára?

Figyelt kérdés
Kedden használtam először ovulációs tesztet, akkor időn belül két csíkos lett. Este sikerült is összebújnunk a férjemmel. Tegnap (csütörtökön) fájt a hasam, nagyon feszült, így kíváncsiságból megnéztem még egy tesztet, ami szinte azonnal két csíkos lett. Viszont sajnos tegnap nem tudtunk együtt lenni. Van még így esély a babára?
2011. aug. 19. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a két csíkos teszt ovutesztet akar jelenteni? Ha még tegnap volt az ovu és ma összebújtok, akkor lehet esélye a babának. Ha a férjednek nem lassúak a spermái, akkor még célba érhetnek. Ovu után megtermékenyülni pedig fiú nemzésével jár, de ez nem 100%-ra biztos. :)
2011. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruációm utáni héten fogant a KISLÁNYOM.
2011. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ovu előtti szexből kislány, utániból kisfiú lehet. Ha neked mensi után fogant, az lehetett ovu előtt. De mindegy, mondtam, h nem 100%.
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam amit írtál,de jó tudni.:-)
2011. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!