Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor lenne a...

Most akkor mikor lenne a legtöbb esély a babára?

Figyelt kérdés
Augusztus 18.-án jött meg és általában 28 naposak a ciklusaim de most 26 . napra jött meg ! Mikor legyünk együtt ? Elég 2 naponta ? Köszönöm a válaszokat !
2011. aug. 23. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából középidőben legyetek együtt két naponta. Tehát a ciklusod 13 napja körül.

Nálam így nézett ki: általában 30 napos ciklusaim voltak és együtt voltunk a 9., 11., 14. és 15. napon. Lányom elsőre megfogant.

De garanciát nem vállalok, mi szerencsések voltunk, hogy ilyen ügyes volt a kiscsibénk és egyből megfogant. :)

2011. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosítok: a ciklusod 13.-14. napja körül.
2011. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En vettem egy PG53 nevu mini mikroszkopot a patikaban es igy a nemet is megtudtam hatarozni. Hulyen hangzik, de en nagyon szerettem volna egy kislanyt es egy kisfiut. Igaz, (miattam), de mas sorrendben sikerult. :)

Nekem mas ovutesztek nem jottek be es mivel az eloszor, mikor a fiamat hoztuk ossze, akkor teljesen ossze-vissza volt a mensim, nem is tudtam belonni, h mikor ovulalhatok. Ezt a tesztet orokre veszed, megha vagy 3e ft is. Barmelyik napszakban megcsinalhatod, igy tudom, h a fiam ovukor jott ossze. A lanyommal most vagyok felidos es ot 1 nappal ovu elott sikerult, mert nekem az elotte 2-3 nap nem jott be, ahogy szoktak mondani a receptet lanyokra, igy minden hoban beljebb tettem egy nappal az ovuhoz kozel.

Sok sikert!

2011. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szió!Nem az előttem lévő ellen szólok,de nekem egyáltalán nem jött be a Pg 53 :( Ugyanis akkor is páfrányos volt,miután megjött szépen..Viszont nekem az ovu teszt jött be.Amikor pozitív volt,2 naponta együtt voltunk misszionárius pózban és a lábaimat utána felpolcoltam (nem tudok gyertyaállást mert molett hölgyike vagyok :D)és azután már nem keltem fel,aludtam reggelig.8 hónap után jött most össze spontán és az 5.héten vagyok.Sok sikert :)
2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyetek minden második nap együtt :)
2011. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
NEM FÉLIDŐBEN VAN PETEÉRÉS!!!! MIÉRT MONDJA EZT MINDENKI? UTÁNA KELLENE OLVASNI... VAGY DOKIT MEGKÉRDEZNI. HA 28 NAPOS A CIKLUSOD, AKKOR VALÓBAN A 14. NAPON VOLT PETEÉRÉSED. DE HA 26 NAPOS, AKKOR NEM A 13. NAPON VOLT PETEÉRÉSED, HANEM A 12.-EN. HA TUDOD, HOGY MIKOR FOG MEGJÖNNI, PL JÖVÖHÓNAP 15.-ÉN, AKKOR MOST ELSEJÉN LESZ A PETEÉRÉSED. MERT MINDIG A MENSI ELSŐ NAPJÁBÓL KELL KIVONNI 14 NAPOT. NEKEM PL 34 NAPOS CIKLUSAIM VOLTAK, ÉS NEM A 17. NAPON VOLT PÉM, HANEM A 20.-ON. MIVEL 34-14=20!! EZÉRT KELL TUDNI, HOGY HÁNY NAPOSAN A CIKLUSAID, ÉS HA VÁLTOZÓ, AKKOR VEGYÉL OVULÁCIÓS TESZTET. AZ SEGÍT.. :)
2011. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, de annyival kiegészíteném, hogy a luteális hossza se ugyanaz mindenkinél. Az átlag 14, nekem pl 15 nap, de van akinek kevesebb.
2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!