Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napig tartó mensest mi...

Két napig tartó mensest mi okozhat?

Figyelt kérdés
Nekem 5 napos szokott lenni, de most annak ellenére, hogy időben megjött, csak két napig volt. Ill. a harmadig napon, már csak pecsételés volt. Erős görcsök és élénkpiros vérzés volt, de nem volt darabos. Nekem mindig nagyon darabos de most nem volt. Mi okozhatja ezt? A hőmet mensiig mértem, akkor visszaesett több tizedet is.
2009. ápr. 15. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Altalabn azt szoktak mondani, hogy akkor is megjon a menszid az elso 2-3om honapban, hogyha terhes vagy. De valtozik szine, allaga, es csak 1-2 napot tart! Lehet babas vagy, szerintem tesztelj!
2009. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Csinálj egy tesztet,lehet mégis terhes vagy!Az majd megmutatja!
2009. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is csinálj tesztet! Velem is úgyan ez volt, mármint, hogy megvolt, de nem normálisan! Utána csináltam tesztet és + lett. :o) Az orvosom is azt mondta, hogy lehet ilyen, ezt ún. emlékeztető vérzésnek hívják!
2009. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az első 2 nap nem volt rendes, erős vérzés, csak barnázás, vagy éppen csak pecsételés, akkor lehet baba is. De lehet ciszta miatt is (nálam így volt egyszer normális egyszer olyan mint a tied és kiderült a pcos), és attól hogy nem volt pé-d. És még ki tudja mi okozhatja. Az időjárás is befolyásolhatja

Tehát több dologtól lehet! Csinálj egy tesztet azért, hátha baba van.

2009. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 napos volt nekem is az átlag, próbálkoztunk mi is, de amikor csak néhány napos lett, kiderült, hogy nem volt peteérésem.
2009. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!