Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik az LH tesztem?

Miért nem erősödik az LH tesztem?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 napja egyformák a tesztjeim de egyik sem pozitív.Ez az első Closty-s hónapom. Általában 14. napon szokott peteérésem lenni az ovuteszt szerint ma meg már a 17. napon vagyok és még semmi. A petefészkeim már 10 napja fájnak hol jobban hol kevésbé. Mostanában előfordul, hogy néha éles szúró fájdalmat érzek. Korábban is csináltam már ovuteszteket(hőmérőzök is) ,de akkor mindig szépen mutatta a peteérést. Lehetséges hogy a Closty miatt nem mutat valós eredményt?
2011. aug. 20. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:

SZia!


Nekem pont ugyan így van clostit szedtem 5naptól, én is a 17 napon vagyok, de az ovu tesztjem nekem sem erősödnek, mikorra nem várod?

2011. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A closty ezt elvileg nem befolyásolja, max úgy, hogy csinál peteérést, ha eddig nem volt. Talán most később lesz peteérésed. Írtad, hogy hőmérőzöl is. Aszerint sem volt még ovud? Jó lenne, ha a doki UH-n ellenőrizné a peteérést. Legalábbis a normálisabbja így tesz.

2011. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem erősödtek az LH tesztjeim, azt hittem nem is volt peteérésem, erre abban a hónapban terhes lettem. Szóval én nem bízom az ovu tesztben.
2011. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt vannak a tesztjeim. [link] Itt a görbém. [link]
2011. aug. 20. 14:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a fura hogy eddig mindig szépen mutatta a peteérést az ovuteszt. Két napig szokott lenni +, és egyből kijött a két csík, sőt a tesztcsík mindig előbb jött ki mint a kontrollcsík. Most meg várnom kell egy csomót mire megjelenik a tesztcsík.
2011. aug. 20. 14:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek. A nemvárt napját mindig a peteérésemhez szoktam igazítani utána szoktam számolni 14 napot. 28-31 napos szokott lenni a ciklusom.
2011. aug. 20. 14:55
 7/10 Manka68 ***** válasza:

Én ugyan nem nagyon értek a görbékhez, de mintha a többiek azt írták volna, hogy a peteérés napján leesik a hő, azután indul felfelé. Én úgy látom, mintha az első tesztes napodon már megtörtént volna az ovu. Nem lehet, hogy lecsúsztál róla? Bár ennyire korán...

Szerintem nézesd meg UH-n hogy mi a helyzet.

Ez így elég fura.

2011. aug. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem még nem volt peteérésem hacsak nem a 16. napomon de ez majd csak pár nap múlva derül ki. A mai ovutesztem is ugyanolyan erősségűek mint az előző tesztjeim.
2011. aug. 21. 12:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Mára Így alakult a görbém,de az ovuteszt még mindig ugyanolyan mint ez előzőek. [link] Szerintetek volt peteérésem?
2011. aug. 22. 17:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma + lett az ovutesztem végre nagy nehezen! Úgyhogy most mindent beleadunk apával. Azt hittem már sose lesz peteérésem. Remélem meg is reped a tüszőm. Köszönöm a válaszokat.Mielőbbi babásodást mindenkinek!
2011. aug. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!