Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13 nap a luteális fázisom...

Ha 13 nap a luteális fázisom az jó? Vagy rövid? Ha rövid mivel lehet segíteni hogy hosszabb legyen.3 éve várjuk a kis csodát

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:

De a múlt hónapban pl 10 volt.

Mitől változik hónapról hónapra?

Ez is baj lehet?

2009. ápr. 15. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 11-12 napos. Ettől nem függ a teherbeesés.

Most hordom az 3. terhességemet, ha a férjem rám néz már attól terhes leszek. Havonta 1x vagyunk együtt és mindig az első hónapban összejön a baba, ahogy eltervezzük, pedig tényleg csak 1x szexelünk abban a hónapban is.

A pém a 17. nap környékén szokott lenni.

2009. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Istenem de irigyellek én 3. éve nem tudok teherbe esni pedig sokat együtt vagyunk de ha ilyen könnyen teherbe esel mit keresel itt a teherbeesés témakörben?

Nem rossz indulatból kérdezem... :-))

2009. ápr. 15. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Próbálok segíteni, akinél úgy érzem a tanácsommal tudok, vagy felismerni a terhességet, leírni saját tapasztalataimat, hátha valakinek segítség.

Most pl Neked is, hogy a 10-13 napos luteális fázis nem akadálya a teherbeesésnek, így nem itt kell keresni a bajt.

Gondolom már mindent végigjártatok, már minden apróság az eszetekbe jutott, mi miatt nem jön a baba...nagyon sajnálom.:(

Remélem, hogy ennyi idő után már nem várat magára tovább.

De valóban csak a terhesség, kamasz, kisgyerek, szoptatás témakört nézegetem, mert ezekben vagyok érintett. De olyan jó érzés visszaigazolást kapni, ha sikerült valahol hasznos segítséget nyújtanom.

2009. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!