Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? A ciklusaim...

Mikor teszteljek? A ciklusaim 31-42naposak. Kb.4-5 havonta van egy hosszabb ciklusom, utána közvetlen egy rövid időtartamú, egyébként 34-35napra szokott megjönni. Lehetek-e terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 55 nap után jött meg. Előtte egy héttel voltam dokinál, aki szerint volt peteérésem, csak lehet nem repedt meg a tűsző, ezért a szervezet újra próbálkozott és ezért késett. Sajna nem voltam terhes. Most jún. 27-én jött meg. Most egy hete fájnak a melleim, vizes folyásom volt, most kicsit krémes, de három napja alhasi és deréktáji fájdalomra ébredek, mintha megjönne. Ma már napközben is fájdogál a hasam alja és a derekam. A hasam alja olyan furcsán fáj. Lehetek babás, vagy várjak a teszttel, vagy valami gond van. Mit gondoltok? Tapasztalatok?Bocs, hogy hosszúra sikerült.
2009. júl. 31. 14:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon dobálóztok a válaszokkal. De mindegy, az előbb csináltam tesztet Gabriellel (nem bírtam tovább) és negatív. Úgyhogy valószínű, hogy a hét végén megjön. Most megfogadom, hogy nem foglalkozom legközelebb a tünetekkel, úgyis mind lehet ilyenkor még menszis vagy terhességi tünet is. Nem tudhatjuk.
2009. júl. 31. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!