Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami gond lehet a pajzsmirig...

Valami gond lehet a pajzsmirigyemmel? Azt mondta a nőirvis h valószinű ez akadályozza meg a teherbeesésemet bár még csk 4 hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés

a tartomány 0,460-4,680 ig jó az én eredményem 5,227

Nagy a baj? Meg tudná magyarázni nekem valaki..endokrinológiára küldött az orvos időpontot viszont karácsonyra kaptam addig akkor ne is próbálkozzunk? nagyon elkeseredtem


2009. ápr. 16. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eredményekhez nem értek, de attól kiakadtam hogy karácsonyra kaptál időpontot???? Szerintem menj el magánrendelésre. Én is ott voltam és azt hiszem már másnap megvolt az eredmény.
2009. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is menj el magándokihoz. A pajzsmirigy alulműködés - mert neked az van - gátolja a teherbeesést, és ha teherbe esel, akkor többszörösére nő a vetélés kockázata. Minél hamarabb menj dokihoz, kapsz eutiroxot,vagy letroxot, vagy valamilyen hormonkészítményt, ami beállítja az értéket. Kb. olyan 2 lenne az ideális, ha babát szeretnél.
2009. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is enyhe alulműködésbe ment át a túlműködésem, és sajnos 11 hetesen el is vesztettem a babámat. Az orvos csak a baj után kapott a fejéhez. Szerintem ne várj, próbálkozz több helyen is, én is csak a lakóhelyemtől 45 km-re lévő rendelésre jutottam be, de oda 3 napon belül. Légy kitartó, hamar rendbe tudnak hozni!
2009. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ekkora határérték mellett 5,5 volt a tsh. Ez alulműködés. Gyógyszert nekem kaptam rá, de közben sikerült a baba, és az a többszörösére emelkedett vetélési kockázat nálam érvényes lett, 10. hetesen elvetéltem.

Én is csak fél évvel későbbre kaptam időpontot a megyei kórházban, ezért felhívtam több kisebb kórházat, és egy 30 km-re lévőben a belgyógyászat foglalkozik ilyennel, oda kaptam időpontot 1,5 hónap múlvára! Te is hívogatsd fel az sztk-kat, vagy a neten keress endokrinológust magánban, Budapesten rengeteg van. És addig ne vállaljatok babát, amíg az orvos fel nem írja a gyógyszeradagot ekkora tsh-hoz! Nehogy úgy járj, mint én!... :(

2009. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm h írtatok és megfogadom a tanácsotokat az összeset, nem kockáztatunk nem próbálkozunk és keresek vmi más helyet ahol korábbra kapok karácsony még messze van én pedig mihamarabb szeretnék pocaklakot köszi é sajnálom a bab elvesztését:(
2009. ápr. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!