Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A zaklatott idegállapot...

A zaklatott idegállapot mennyire befolyásolja a ciklust? Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a görbém, nem tudom, hogy hogy alakul. Jól? A ciklus.hu szerint holnap lenne PÉ-em, de mint tudjuk az nem biztos. Mire számíthatok vajon? Tudom még nem sok adat, csak kiváncsi vagyok. Nagyon kivagyok borulva már 1 hete (családban Hozzám közel álló ember nagyon súlyos beteg, nem tudni mi lesz vele), egyfolytában csak sírok, nem tudok enni, hasmenésem van stb. Ez mennyire befolyásolja a ciklus?

A válaszokat előre is köszönöm.


2009. ápr. 16. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon befolyásolja! Nem mondom hogy próbálj ne idegeskedni, mert tudom hogy ez nem könnyű. Eddig elég cikk-cakkos a görbéd, de még bárhogy alakulhat.
2009. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!