Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratnom (17eves) 2 hettel...

A baratnom (17eves) 2 hettel ezelott lefekudt a baratjaval es teherbe esett, mit csinaljon, amig nem tul keso?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 héttel ezelőtt feküdtek le, akkor honnan tudja, hogy terhes? Azt ilyen hamar megállapítani sajnos szinte képtelenség, ha mégse, elárulnád, hogy lehet?

Amúgy menjen el dokihoz, ő majd mindent elmond. 12 hétig lehet elvetetni, illetve 18 éves kor alatt 18 hétig.

De mindenképp gondolja meg a barátnőd, hogy ha már "önzőn" nem védekezett, van-e joga megölni egy ártatlan lényt.

2008. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadónak üzenem, miért ne tudhatnál két héttel a szeretkezés után hogy terhes???? Pont akkor már pozitívvá szokott válni a teszt.
2008. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó egy kicsit durva volt.

Azért mégiscsak 17 éves lányról van szó.

A szex után már akár már 12 nap múlva kimutatható a terhesség!!!

2008. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszadó vagyok. Bocsánat, ha durva volt a hozzászólás, abszolut nem ez volt a célom, teljes mértékben a fiatal anyaság mellett állok.

Csak meglepett, hogy ilyen hamar kimutatja neki. Mi épp próbálkozunk, és már 3 hete nem derül ki, és az ismerőseim nbagy része is többet várt ennél.

De a kérdéshez visszatérve, ténxleg hasznos lenne sokit felkeresni, ő mindent tud, akár meg szeretné tartani a lány a picit, akár nem.. A szülőknek nem szól, ettől sem kell félni:)

2008. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, bocsi, megint én... kissé elgépeltem a dolgokat...

nbagy=nagy, ténxleh=tényleg, sokit=dokit

Bocsi:$

2008. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát most már nem sok mindent tehet. Amilyen hamar csak lehet, spuri dokihoz. Egy időben volt injekció, ami a koraterhességet megszakította, de ha jól tudom, betiltották. De a doki tudja pontosan. Ha nem kaphat injekciót, akkor marad a szülés és az abortusz.
2008. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem vagyok benne biztos,hogy szülői beleegyezés nélkül el lehet vetetni egy babát. Az első válaszolónak üzenem, hogy senkinek sincs joga minősíteni egy másik embert. Még mindig humánusabb megoldásnak tartom az abortuszt, minhogy titkon kihordott terhesség után egy kukában, vagy esetleg wc-ben végezze.

A 17 éves lánynak csak annyit tanácsolnék, hogy mindenképpen járjon utána, hogy milyen feltételei vannak az abortusznak, és ha ezt nem szeretné legközelebb átélni, akkor védekezni kell. Kitartás.

2008. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!