Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számoljam a ciklusom,...

Honnan számoljam a ciklusom, illetve a mensim első napját?

Figyelt kérdés

Az ovulációm miatt kérdezem, így nem tudom kiszámítani a peteérésemet. A problémám, hogy az igazi vérzés előtt 1-2 nappal mindig barnás folyásom van, ami egyáltalán nem sok, de van. És ez mindig is így volt.

Ezt már beleszámítsam a ciklusomba? Vagy az 'igazi' vérzéstől indul a ciklus?


2011. aug. 22. 21:58
 1/4 anonim válasza:
Én beleszámoltam a barnázós napokat is, de ha biztosra akarsz menni, akkor az ovuláció megállapítására van egy ovulációs mikroszkóp forgalomban PG/53 a neve, azzal nyálból és hüvelyváladékból is meg lehet nézni. Én ezt használtam mikor teherbe szerettem volna esni, gondolom ezért kérdezted...
2011. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt még elfelejtettem írni, hogy a számolás nem annyira jó, mert nem biztos, hogy a mensturáció ellenére volt/lesz peteérés.
2011. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én lombikos vagyok, ott nagyon fontos, melyik az első nap. Mindig az első piros vérzéstől kell számolni. Amúgy nem baj, ha peteérés előtt is együtt vagytok, nem kell azt annyira pontosan belőni, azon a héten kétnaponta akció, így nem tudtok lemaradni róla. :-)

2011. aug. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a hasznos válaszokat! :)
2011. aug. 23. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!