Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számoljam a mensit?...

Mikortól számoljam a mensit? Tegnap elég sok bana cucc jött, de egy kis piros vér is. Ma rendesen vérzek. A mensi 3. napjától kezdem szedni a clostyt. A tegnapi az első nap?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A dokim szerint attól a naptól számít az új ciklus, amikor már vér is folyik. Ha már este 8 után kezd vér folyni, akkor a köv.nap lesz az első ciklusnap.
2010. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki másképp tudja azért cáfoljon meg. Ez nem biztos, csak az én dokim szerint számoljam így a napokat.
2010. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most kell szedjem a Clostilt és ugyan ez a gondom.Vasárnap barna cucc volt éjjel jött meg tegnap reggelre,akkor az az első nap elvileg,ma meg a második és holnap kezdem a Clostilt szerintem...


Mennyit kell szedned? Én napi 1et kaptam.

2010. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem napi 2 szemet írt fel
2010. nov. 9. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A mensi előtti barna pecsételés nem számít új ciklusnak, ha elindul a piros vérzés, az az 1. nap, de -ahogy az első válaszoló is írta- ha estefelé jön meg, az a nulladik nap. Ezt a dokim mondta
2010. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!