Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja fehér folyásom van...

Pár napja fehér folyásom van és szurkál a hasam. Ez mindenképpen terhességre utal?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szokott fehér folyásom lenni, de most a hasam is érzem. Amikor a barátommal lefeküdtünk, rá egy hétre megjött rendesen a mensim. Most másfél hét múlva kell, hogy mejöjjön.
2009. ápr. 16. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak azt jelentheti, hogy terhes vagy...
2009. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ez lehet fertőzés is amit pl. nyílvános helyen is elkaphattál
2009. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj alaptalanul, nem biztos h terhes vagy. védekeztetek? mert ha nem, akkor lehetséges, de a hasad mastol is szurkalhat, fehér folyasod meg gombasodastol is lehet. az lenne a legjobb ha elmennel az orvoshoz.
2009. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán értem...

Lefeküdtetek, majd másfél hét múlva megjött és most azt kérdezed, hogy terhes vagy-e? Nem hinném hogy akkor megjött volna. Én értelmeztem rosszul valamit? Vagy nem védekeztek és elmúlt hónapban megjött másfél hét után, most sem védekeztetek és egy hét múlva kellene megjönnie?

2009. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szóval..múlt hónapban lefeküdtünk. Nagyon nem bízom meg a gumiban, mert már többször kiszakadt, az a lényeg, hogy a barátom nem élvezett belém. Utána egy hét múlva rendesen megjött. Azóta nem voltunk együtt. Pár napja van ez a folyásos-szurkálós dolog. Másfél hét múlva kell, hogy megjöjjön. Azért vagyok ilyen ideges, mert hallottam ezeket a tüneteket terhesség előjeleként, meg olyat is hallottam, hogy vkinek meg volt a mensije a terhesség alatt. És nem tudom, hogy most mi van.

Különben köszi a válaszokat, még írjatok, ha tudtok erről vmit!!

2009. ápr. 16. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a most nem szakadt ki a gumi, és még csak nem is élvezett beléd, akkor ennek igen kicsi a lehetősége, főleg h még meg is jött. Menj el nőgyógyászhoz, lehet h valami fertőzés, az ilyeneket nagyon könnyű összeszedni, sokkal nagyobb rá az esély, h erről van szó
2009. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gyanakszól, hogy terhes vagy és már közben meg is jött akkor a teszt már tuti kimutatja, szerintem vegyél egyet. De tényleg sok minden utalhat erre. Nekem peteérésnél is ilyen tünetek vannak, vagy gombás fertőzésnél.De tényleg van olyan eset, hogy terhesen megjön, nekem is megjött és nem is gyanakodtam, hogy az lehetek, de a te eseteted más, mert ha jól olvastam volt gumi is és vigyáztatok is. Így szeintem kicsi az esély, hacsak nem vagy "hiper-szuper" termékeny. : )
2009. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi most egy db-ig megnyugtattatok!:)
2009. ápr. 16. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A szurkálás és a folyás nem jelent MINDÍG babát. Lehet bármitől. Inkább peteérésed van.
2009. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Nekem a peteérésemtől mensi előtt 3 nappalig mindig fehér folyásom van. Nem bűzös, nem viszket, akkor normális dolog!

2009. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!