Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mint vőlegénynek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mint vőlegénynek a szürke szinű öltönyhöz megy a fekete ing? Vagy mindenképpen fehér ing legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Háááát. Az attól függ, hogy milyen esküvő, ha nem szokványos, akkor még jó is lenne. (Érdekesség: Japánban a fehér a gyász, a fekete az öröm színe.)

Viszont egy hagyományos esküvő, akkor elég extrémnek hatna egy fekete ing. Ebben az esetben fehér vagy ekrü/törtfehér/vajszínű ing lenne a szép.

2009. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fekete inkább ne legyen.
2009. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szürkéhez még a rózsaszín is jobban illene , mint a fekete :)

Szerintem egy törtfehér vagy vajszínű ing a nyerő, ahogy már előttem is írták. Esetleg valami sárgás... pasztelles szín. Nagyon sokféle van, különböző árnyalatok, biztosan találtok megfelelőt. Fontos a nyakkendő (cipő,öv,mandzsetta) színe is.

2009. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fekete egyáltalán ne legyen. Inkább valalmi szép halvány szin, ami megy a menyasszony ruhájához is. Bár szerintem a fehér a legünnepélyesebb és legszebb ilyen alkalmakkor.
2009. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
73%
Ha az öltöny a szürkének egy világos árnyalata, akkor szerintem jól nézhet ki. Kiegészítőként a menyasszony csokrához hasonló szint válasszatok.
2009. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

A fekete a gyasz szine, ugyhogy inkabb ne legyen fekete az ing.

Ha feheret nem akartok, akkor valamilyen mas vilagosabb szinut valasszatok. De szerintem az erre szakosodott uzletben is segitenek kivalasztani egy olyan szint, ami a te ruhadhoz, a parod ruhajahoz, es stilusahoz illik.

Ez a nap a boldogsagrol szol, ne rontsatok el egy szomoru szinnel!!!!

2009. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon szép. Nálunk is ilyen összeállítás volt, és sokan megdícsérték , hogy mennyire elegáns. Esetleg nézd meg képen, hogy milyen, hidd el nagyon nagyon elegáns és szép. Eszedbe ne jusson , hogy gyászos.
2009. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Fekete semmiképp se, de én a fehéret sem választanám!

Egyetértek azokkal, akik az ekrü és egyéb halvány, ill. pasztell színeket ajánlották! Sz.tem kérdezd meg a boltban, ahol az öltönyt vetted,- veszed, hogy mit ajánlanak! Grat!

2009. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne lehetne fekete? Nyugodtan! Főleg, ha amúgy is olyan a stílusod, hogy szeretsz feketét hordani!

A fekete az abszolút elegancia és a teljesség színe!

2009. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, milyen árnyalatú szürke az öltöny.
2009. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!