Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeretnénk babát, mennyi...

Ha szeretnénk babát, mennyi idő kell h kitisztuljon a szervezetemből a gyógyszer, és összejöjjön a bébi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A mai gyógyszerek nem olyan brutálisak mint amik régebben voltak.,hamar kitisztul... 2 hónapra rá miután abba hagytam terhes is lettem
2011. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy tudom azért kell naponta szedni mert 24 óra alatt ürül ki.Így ha abbahagyod 2 nap alatt tutira kiürül, és lehet próbálkozni:)
2011. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, h teljesen 1év alatt ürül ki, de ma már semennyit sem kell várni az abbahagyása után. Gyógyszer szedésekor is van aki teherbe esik, és nem azért mert elfelejtette bevenni. Szóval bármikor összejöhet.
2011. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, azért kell gyakran, azaz naponta szedni, mert gyorsan ürül. Mikor tavaly voltam dokinál, megkérdeztem, azt mondta, nem kell szünetet hagyni, lehet próbálkozni. 1 hónapot azért kihagytunk, de a 3. ban összejött, most már 3 hónapos.
2011. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!